Modern Salon Duvar Boyası Renkleri

Modern ve şık görünümlü salonlara sahip olanların kullandığı en çok tercih edilen ve modası geçmeyen duvar boyası renkleri….

Modern Salon Duvar Boyası Renkleri

Salonlar ev dekorasyonlarında bayanların en güzel olmasını istediği alanlar arasında ilk sırada gelmektedir. Özellikle 18 ile 35 yaş arası genç bayanların ev duvar renkleri arasında açık ve modern renkleri tercih etmektedir. Açık renkler evlere hem geniş bir görünüm vermekte ve aynı zamanda evlerde kullanılmakta olan bir çok mobilya ile uyumludur.

Salon dekorasyonlarında açık renk koltuk takımları ve salon takımları genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu renkler arasında yer almaktadır. Açık renk mobilya ve koltuk takımları ile yine açık renk olan salon boylarını tercih ederek güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Salonlarda modası geçmeyen renkleri tercih ederek aynı boyayı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ev salon boyaları tercihinde silinebilir ve plastik boyaları tercih etmenizi öneririz. Boyaların silinebilir olduğunda yılda bir yada iki kere bir vileda yardımı ile silindiğinde hem zaman almadan hemde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede eviniz yeni boyanmış gibi olur.

Ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen renkler aşağıdaki gibi olup, link üzerinden evlerde salonlar, misafir odaları, yatak odaları, çocuk odalarında nasıl göründüğü hakkında ayrıntılı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lületaşı Rengi Duvar Boyası

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası

Kumbeji Rengi Duvar Boyası

Alaçatı Rengi Duvar Boyası

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası

Kum Taşı Rengi Duvar Boyası

Buz Yeşili Rengi Duvar Boyası

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası

Sitemizin yorumlar kısmından boyalar hakkında ayrıntılı bilgi almak yada diğer okurların bu renkler hakkında bilgi görüş ve yorumlarını bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirler.

Modern Salon Duvar Boyası Renkleri Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git