Modern Banyo Dolapları

Modern banyo dolapları estetik ve şık tasarımları, ürün görselleri ve fiyatları, ürünler hakkında genel bilgiler, lüks tasarımlar….

Modern Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolapları evlerde son yıllarda çok tercih edilmekte olup kullanıldıkları evlere  şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Gençlerin tercih etmiş olduğu banyo dolapları arasında modern banyo dolapları ilk sırada gelmektedir. Modern tasarım banyo dolapları 18 ile 40 yaş arası genç bayanların tercihleri arasında yer almakta olup aynı zamanda son yıllarda yeni yapılan evlerde mimarlar tarafından çok tercih edilmektedir.

Modern banyo dolapları banyolara çok ve estetik bir görünüm yanı sıra dağınık ve kötü görünümlerini engellemekte olup, banyo ihtiyacınız olan havlu, kıyafet vb tüm ürünleri bir arada koyabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarımızda bize kolaylık sağlamaktadır. Modern tasarımları banyoları çok güzel göstermektedir.

Modern banyo dolabı fiyatları 500 Tl den başlayan fiyatlardan başlamakta olup; ürün metre kare fiyatına göre belirlenmektedir. Modern tasarım ürünleri ebatları banyonuza uygun olarak direk olarak alabilir, ebatlar uygun değilse özel üretim yaptırabilirsiniz.

Modern Banyo Dolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Banyo dolabı tercih ederken dikkat edilecek şeyler arasında suya dayanıklı olması önemlidir.
  • Deprem gibi doğal afetlerden dolayı yıkılmaması için duvar askısı olaması can güvenliği için önemlidir.
  • Kapaklı banyo dolapları içinde fren mekanizması olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Fren mekanizması evlerde hem çocukların ellerinin sıkışmasını önlemekte olup aynı zamanda kapak çarpmasına bağlı olarak ürün hasar görmez ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
  • Banyo dolaplarını altının kolay temizlenmesi için ayaklı banyo dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Temizliği kolay olacaktır. Ayaklı modeller içinde krom ayaklı banyo dolapları  tercih ederek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Sizler için modern tasarım banyo dolabı oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek evinizi modern ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git