Modern Banyo Aydınlatma Modelleri

Banyo aydınlatmaları, modern ve şık tasarım banyo aydınlatma fikirleri ve önerileri, ürün görselleri ve fiyatları hakkında bilgiler….

Banyo Aydınlatma Fikirleri

Günümüzde banyolarda kullanılmakta olan banyo aydınlatma ürünleri çok şık ve modern tasarımları ile banyoları süslemektedir. Banyolar genelde küçük ve karanlık ortamlar olduğu için iyi aydınlatılması gereken yerler arasında yer almaktadır.

Özellikle genç bayanların en çok tercih etmiş oldukları banyo led aydınlatma sistemleri çok tercih edilmektedir. Banyo led aydınlatma modelleri 18 ile 35 yaş arası bayanların banyolarda çok tercih etmiş olduğu ürünler arasında yer almaktadır.

Banyo Aydınlatması Nasıl Olmalı ?

Banyolar genelde penceresiz yerler olduğu için aydınlatma iyi olması çok önemlidir. Banyolarda tek aydınlatma sistemi tercih edilebileceği gibi çoklu aydınlatma sistemleri daha çok kullanılmaktadır. Banyo aydınlatması güvenlik açışından bakmak gerekirse de banyolar genelde ıslak ve nemli ortamlar olduğu için bu alanlarda tercih edilen ürünlerin paslanmaya ve kaçaklara karşı iyi koruyucu ve yetki belgesi almış olması önemlidir. Bu ürünlerin CE belgesi olarak bilinen belgelere sahip bilindik firmaların ürünlerini tercih etmenizi öneririz.

Banyo Aydınlatma Armatürü

Bu armatürler genelde banyo yan duvarlarında yada banyo dolaplarının üzerinde yada kendisinde olan aydınlatma sistemleri olarak kullanılmaktadır. Banyo armatür fiyatları 30 Tl den başlayan fiyatlar ile yapı marketlerinden temin edebilirsiniz.

Banyo Aydınlatma Aplik 

Aplik banyo aydınlatmaları genç bayanların çok sevdiği model ve tasarımlar arasında günümüzde ön plana çıkmakta olup yapı marketleri ve e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz. Banyolara çok şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Banyo Aydınlatma Tavan 

Banyolarda en çok tercih edilen ve standart aydınlatma fikirleri arasında tavan aydınlatmaları gelmekte olup, banyo genelini en iyi aydınlatma fikri olarak yıllar boyunca kullanabileceğiniz tasarımlar arasında yer almaktadır.

Banyo Aydınlatma Spotları

Banyolarda genç bayanların en sevdiği ve son yıllarda yeni yapılan bina ve inşaatlarda spot aydınlatmalar çok tercih edilmektedir.

Evlerde en çok tercih edilen banyo aydınlatma sistemlerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git