Mobilyaya Göre Duvar Boyası Seçimi

Mobilyaya göre duvar rengi seçimi, mobilya renklerine göre en uygun renkler, açık renk mobilya uygun duvar boyaları, koyu renk mobilya uygun hangi duvar rengi….

Mobilyaya Göre Duvar Rengi Seçimi

Ev tasarım ve dekorasyonlarında şık ve estetik bir görünüm elde etmek için evlerde kullanılan eşya ve mobilya ve duvar renklerinin bir birine uygun olması çok önemlidir. Evlerde uygun renk kombini sağlarsanız eviniz size ve misafirlerinize çok güzel görünecektir. Evinizde çok fazla para ödeyerek aldığınız ürünler olsa da yada evinizde kullandığınız ürünlerin her birisi çok güzel ve değerli olasa da uygun renk kombinasyonu sağlamadan şık ve estetik bir görünüm elde edemezsiniz.

Peki bu nasıl yapılır ? Evlerde mobilyaya uygun renk seçimi nasıl yapılmalıdır. Duvar rengi ile uyumlu mobilya ve koltuk takımları nasıl seçilmelidir. Bu konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olalım.

Beyaz Renk Mobilya Uygun Duvar Renkleri; evlerde özellikle salon ve misafir odası takımlarının beyaz, krem, buz beyazı olduğunda ev duvarlarında pastel renk boyalara yer verebilirsiniz. Gri renk duvar boyaları açık tonları ile şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda mavi tonlar da bu renk mobilya uygun olacaktır.

Ahşap Mobilya Uygun Duvar Renkleri ; evlerde ahşap renk mobilyaların hakim olduğu evlerde duvarlarda, bej rengi, kırık beyaz, buz beyazı, lületaşı rengi duvar boyalarını tercih edebilirsiniz.

Koyu Renk Mobilyaya Uygun Duvar Renkleri; koyu renk mobilyaların kullanıldığı evlerde açık ve pastel renkler boyalar tercih edilerek şık ve modern görünüm elde edebilirsiniz.

Mobilya ve duvar rengi seçiminde size daha iyi yardımcı olacağını düşündüğümüz bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinizde kullandığınız mobilyalara uygun olan renkleri belirleyerek şık ve modern görünümlü evlere sahip olabilirsiniz.

Mobilyaya Göre Duvar Boyası Seçimi Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git