Minimalist Mobilyalar

Minimalist ev ve ofis mobilyaları ile sıra dışı ve modern ev tasarımları, salon takımları, ev eşyaları ile şık tasarımlar….

Minimalist Mobilyalar

“Az aslında çoktur” felsefesini benimseyen minimalist dekorasyon anlayışının son zamanlarda yaygınlaştığı görülmektedir. Minimalist dekorasyonun başlıca özelliği eşya kalabalığının olmaması, gösterişten uzak olmasıdır. Sade renkler ile birlikte fonksiyonel ve aynı zamanda konforlu minimalist mobilyalara yer verilen minimalist dekorasyon tarzında kalabalık oluşturacak obje ve aksesuarların kullanılmaması sonucunda ferah ve sade yaşam alanı elde edilebilir. Modern tasarımla hazırlanmış mobilyalar minimalist tarz için en uygun seçeneklerden bir tanesidir. Bir odada sınırlı mobilya kullanımı ile hem ferah hem de samimi bir görünüm yakalamak isteyenler yeşil ev bitkisi, gazetelik vb detaylara yer verebilirler.

Modern Minimalist Eşyalar

Modern Minimalist Eşyalar

Minimalist dekorasyon tarzına sıcaklık katacak bir diğer öğe ise ahşap zeminler olmaktadır. Minimalist mobilyalar kavramında sadelik benimsenmekte, kullanılan eşyalar buna göre seçilmektedir. Minimalist dekorasyonda kullanılan renklerde genellikle nötr tonlar olmaktadır. Birçok alanda karşımıza çıkan minimalizm dekorasyonu da etkilemiştir. Minimalist tarzda döşenecek bir yatak odasında sadeliğin ön planda olması önerilmektedir. Minimalist tarza uygun hazırlanmış mutfakta kullanılan mutfak robotu, kahve makinesi gibi eşyalar dolaba konarak ihtiyaç halinde çıkarılmaktadır.

Modern Minimalist Eşyalar

Modern Minimalist Eşyalar

Minimalist dekorasyonda evin her köşesinin mümkün olduğunca yalın bir şekilde dizayn edilmesi tavsiye edilen bir diğer husustur. Ev dekorasyonunda belirlenen tarz ile uyumlu eşya seçimi noktasında günümüzde birçok alternatif bulunmakta, bu da bireylere evlerini dekore ederken ister modern ister minimalist mobilyalar için ürün seçeneklerini inceleme olanağını sunmaktadır.

Modern Minimalist Eşyalar

Modern Minimalist Eşyalar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git