Mavi Salon Dekorasyonu

Salonlarda mavi renk kullanarak şık ve estetik görünüm elde edebilirsiniz. Mavi ve beyaz salon takımları bir çok ev dekorasyonunda kullanılmaktadır…

Mavi Beyaz Salonlar

Salon takımlarınızda bir değişiklik yapacak fakat ne renklerden oluşacağı hakkında bir fikriniz yok ve farklı renklerden oluşan çok hoş bir salon oluşturmak istiyorsanız Mavi-beyaz  renklerinden oluşan salon takımlarını tercih edebilirsiniz.

Göz alıcı ve büyüleyici bir ev göz alıcı tasarımları bu iki rengi kullanarak elde edebilirsiniz. Aynı zamanda açık renklerden oluştuğu için bu ortamlar size ve misafirlerinize ferah ve rahat bir görünüm sunarak daha huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır.

Evlerde açık renk tercihi aynı zamanda ışık dağılımına da katkıda bulunmaktadır.  Koltuk takımlarınızı mavi tercih ederken pencerelerde kullanmış olduğunuz perdeleri beyaz tercih edebilirsiniz.  Yada beyaz koltuk takımlarında açık renk mavi yastıklar tercih ederek renk uyumu sağlayabilirsiniz.

Evlerde beyaz rengin yanında mavi rengin her tonundan yaralanarak lüks ev tasarımları elde edebilirsiniz.

Mavi-beyaz uyumunu gösteren bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinize en uygun olan tasarımları seçebilirsiniz. Mavi salon dekorasyonu hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Açık Mavi Salon Takımları

Açık Mavi Salon Takımları

Mavi Beyaz Koltuk

Mavi Beyaz Koltuk

Mavi Beyaz Koltuk Takımları

Mavi Beyaz Koltuk Takımları

Mavi Beyaz Salon Takımları

Mavi Beyaz Salon Takımları

Mavi Modern Salon Takımları

Mavi Modern Salon Takımları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git