Mavi Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Mavi banyo dekorasyonu fikirleri ve önerileri, Mavi renk dekorasyon ve tasarım fikirleri ile yapılmış banyo tasarım ve dekorasyonları foto galerisi….

Mavi Banyo Tasarımı 

Yeni tasarımlarda son zamanlarda ön plana çıkmakta olan mavi rengi farklı ve tarz dekorasyon önerileri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu renk dinamik, insanı rahatlatıcı ve huzur veren bir özelliği bulunmakta olup özellikle 18 ile 40 yaş arası bayanların tercihleri arasında yer almakta olup iddialı bir renktir.

Mavi rengi dekorasyonda kullanım alanları arasında banyolar ilk sırada gelmekte ve beyaz renk ile birlikte kombin olarak kullanılmaktadır.  Banyolarda mavi banyo dolapları şeklinde yada mavi banyo fayansları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mavi banyo seramikleri banyoları olduğundan daha geniş ve ferah bir görünüm vermektedir.  Beyaz renk ile kombin olduğunu söylediğimiz bu renk aynı zamanda bu rengin açık ve koyu tonları ile birlikte de kombin olmak banyolarda kullanıldığını görmekteyiz.

Açık mavi banyo dekorasyonu dar ve küçük olan banyolarda tercih ederek banyoları olduğundan daha büyük ve geniş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Koyu mavi banyo dekorasyonu ise daha büyük ve geniş banyolarda tercih etmenizi öneririz.

Mavi rengi boya yada mavi rengi duvar kağıtları  tasarımlarında banyo duvarlarında kullanıldığı görülmektedir. Banyo duvar kağıtları içinde suya dayanıklı olan yerli duvar kağıtları yada ithal duvar kağıtları tercih edebilirsiniz.

Mavi renk ile dekore edilmiş olan banyo ve evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize uygun şık ve modern tasarımlar oluşturabilirsiniz. Sitemizin yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilir görüş öneri ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Mavi Banyo Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git