Lületaşı Rengi Duvar Kağıtları

Lületaşı Rengi Duvar Kağıtları, evlerde en çok tercih edilen Lületaşı Rengi Duvar Kağıdı ile şık ve modern görünümlü salonlar, misafir odaları ve yatak odası tasarımları…..

Lületaşı Rengi Duvar Kağıtları

Klasik açık renklerden kurtularak farklılık oluşturmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmekte olan yine açık renk bir duvar kağıdıdır.  Evlerde her odada gönül rahatlığı ile tercih edilebilir ve evlerde kullanılmakta olan mobilya ve diğer ev aksesuarları ile uyumlu bir duvar kağıdıdır.

Açık renk duvar kağıtları  genelde 20 ile 35 yaş arası bayanların duvar kağıtları arasında yer almaktadır. Açık renk mobilya tercihi ile birlikte kombine elde edilmektedir.  Modern ev dekorasyonlarında da tercih edilmektedir. Evlerde her oda da gönül rahatlığı ile bu duvar kağıtlarını tercih bilirsiniz.

Lületaşı Rengi Duvar Kağıdı-2

Lületaşı Rengi Duvar Kağıdı-2

Güneş ışığı sorunu olan evlerde çok tercih edilmektedir. Bu renk aynı zamanda dar ve küçük olan evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde kullanarak ortama rahat ve ferah bir görünüm vermektedir. Bu bahsetmiş olduğumuz alanlarda özellikle açık renkler tercih edilmekte ve küçük ve dar olan alanları kasvetli olan havasını dağıtılmakta ve geniş ve hoş bir görünüm elde edilmektedir.

Salon Lületaşı Rengi Duvar Kağıdı-3

Salon Lületaşı Rengi Duvar Kağıdı-3

Evlerde Lületaşı Rengi Duvar Kağıtları

Evlerde başta salonlar olmak üzere, misafir odaları, oturma odaları, yatak odaları,antre, hol ve çocuk odalarında bu duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Evlerde tek renk duvar kağıdı olarak tercih edebileceğiniz gibi iki renk olarak da kullanabilirsiniz. Evlerin geniş ve büyük olan duvarlarında bu rengin açık ton duvar kağıtları tercih edebilir dar ve küçük duvarlarında koyu renk duvar kağıtları kullanarak şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Lületaşı Rengi Duvar Kağıtları-2

Lületaşı Rengi Duvar Kağıtları-2

Lületaşı rengi duvar kağıtları kullanılarak dekorasyonu yapılmış evlerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Evlerinde lüle taşı rengi duvar kağıtları kullanan okurlarımız sitemizin yorumlar kısmından bu renk hakkındaki bilgi, görüş ve önerilerini bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git