Lületaşı Rengi Duvar Boyası

Lületaşı rengi duvar boyası son zamanlarda açık renk boyayı seven fakat klasik renk alışkanlıklarından kurtularak ayrıcalıklı bir ev dekorasyonu oluşturmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir…

Lületaşı Rengi Duvar Boyası

Klasik açık renklerden kurtularak farklılık oluşturmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmekte olan yine açık renk bir boyadır. Evlerde her odada gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Evlerde kullanılmakta olan mobilya ve diğer ev aksesuarları ile uyumlu bir renktir.

Açık renk boyalar genelde 20 ile 35 yaş arası bayanların favori boya renkleri arasında yer almaktadır. Açık renk mobilya tercihi ile birlikte kombine olup güzel bir uyum elde edebilirsiniz. Modern ev dekorasyonlarında da tercih edilmektedir. Evlerde her oda da gönül rahatlığı ile bu boyayı kullanabilirsiniz.

Güneş ışığı sorunu olan evlerde çok tercih edilmektedir. Bu renk aynı zamanda dar ve küçük olan evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde kullanarak ortama rahat ve ferah bir görünüm kazandırmaktadır. Bu bahsetmiş olduğumuz alanlarda özellikle açık renkler tercih edilmekte ve küçük ve dar olan alanları kasvetli olan havasını dağıtmaktadır.

Evlerde Lületaşı Rengi

Evlerde başta salonlar olmak üzere, misafir odaları, oturma odaları, yatak odaları,antre, hol ve çocuk odalarında tercih edebilirsiniz. Evlerde tek renk olarak tercih edebileceğiniz gibi iki renk olarak da kullanabilirsiniz. Evlerin geniş ve büyük olan duvarlarında bu rengin açık tonlarını tercih edebilir dar ve küçük duvarlarında koyu tonları kullanarak şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Lületaşı rengi DyoLületaşı rengi Filli boya gibi firmaların boyalarını tercih edebilirsiniz.

Lületaşı rengi kullanılarak dekorasyonu yapılmış evlerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Lületaşı Rengi Evler

Lületaşı Rengi Duvar Boyası Konusuna 4 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git