Lazzoni Tv Üniteleri

Evlerde çok tercih edilmekte olan bir çok ürünü olan Lazzoni Mobilya şimdi yeni tasarımları olan Lazzoni Tv ünitleri ile evlerinize ayrı bir hava katmayı hedeflemekte…

Lazzoni Tv Ünitesi Modelleri  ve Fiyatları

 Evlerde özellikle salonlarda çok tercih edilmekte olan tv üniteleri evlerde olmazsa olmaz ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler ile tv izleme kalitesi ve zevkini artırmakta aynı zamanda salon dekorasyonuna çok katkı sağlamaktadır. Tv üniteleri çekmeceli modelleri aynı zamanda içerisine çeşitli elektronik eşyaları koyabilir ve evlerde toplu bir görünüm elde edebilirsiniz.

Raflı tv ünitesi modelleri çeşitli resimlik, süslerle süslenmekte ve çok hoş bir ev dekorasyonu ortaya çıkmaktadır.

Son derece modern ve şık görünüme sahip olan çekmeceli, raflı, dolaplı, kapalı modellerinden en sevdiğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Salonunuz büyük yada küçük olsun her salona uygun büyüklükte tasarımları bulunmaktadır. Lazzoni tv ünitesi şık ve estetik tasarımları ile evinize ayrı bir hava katacaktır. Lazzoni tv koltuğu ile tam takım oluşturabilirsiniz.

Lazzoni tv ünitesi fiyatları 750 Tl ile 5000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmakta olan ürünleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen ve satılmakta olan ünitelerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Bu galeriyi inceleyerek evlerinize en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz…

Lazzoni Tv Ünitesi Görselleri ve Bilgiler

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git