Kumtaşı Rengi Duvar Kağıtları

Modern ve şık görünümlü ev dekorasyonunda  Kumtaşı rengi duvar kağıtları  kullanabilir ve bu rengin tonlarından yararlanarak modern bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz…

Kumtaşı Rengi Duvar Kağıtları

Hem evlerde hemde iş yerlerinde kullanılmakta olan duvar kağıtları ev ve iş yerlerinin dekorasyonun ön plana çıkmasına yardımcı temel unsurlar arasında bulunmaktadır.. Kumtaşı rengi bir çok mobilya, halı ve ev aksesuarı ile uyumlu bir renk olup bu rengin duvar kağıtları ile modern görünümlü evlere sahip olabilirsiniz. Bu renk ev hanımları tarafından evlerde çok tercih edilmekte olan renkler arasında yer almakta ve ton seçenekleri ve aynı zamanda diğer renkler ile uyumlu olarak çok güzel bir görünüme sahiptir.

Kumtaşı Rengi Duvar Kağıtları-5

Kumtaşı Rengi Duvar Kağıtları-5

Bu duvar kağıtları evlerde salonlar başta olmak üzere oturma ve yatak odalarında misafir odalarında ve çocuk odalarında çok tercih edebilmektedir. Evlerde salonlarda tek renk duvar kağıdı olarak kullanıldığı gibi kombin olarak diğer renkler ile uyumlu çok güzel duvar kağıtları bulunmaktadır.

Kumtaşı Rengi Duvar Kağıtları-4

Kumtaşı Rengi Duvar Kağıtları-4

Kumtaşı rengi duvar kağıtları evlerde açık renk en fazla krem rengi koltuklar , salon ve misafir odası takımları ve yatak odalarında krem yatak odası takımları ile birlikte tercih edildiğinde şık ve modern bir görünüm vermektedir.

Evlere ve iş yerlerine katmış olduğu modern  ve şık görünümü gösteren kum taşı rengi duvar kağıtları renkleri kullanılmış bir foto galeri hazırladık. Evlerinde bu renk duvar kağıtlarını kullanan kişiler sitemizin yorumlar kısmından bu renk duvar kağıtları hakkında bilgi görüş ve önerilerini bizler ve diğer okurlarımız ile paylaşabilirler.

Kumtaşı Rengi Duvar Kağıtları-3

Kumtaşı Rengi Duvar Kağıtları-3

Yeterince güneş ışığı almayan evlerde açık olan bu duvar kağıtları tercih edilmektedir. Karanlık ve basık evlere ve iş yerlerine aydınlık ve ferah bir görünüm katmaktadır. Duvarlarda  açık renklerle kombin oluşturarak modern ev ve iş yeri dekorasyonlarında tercih edilmektedir.

 Kumtaşı Rengi Duvar Kağıtları Foto Galerisi

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git