Kumtaşı Boya Rengi

Şık sade evlerinizde kullandığınız diğer mobilyalarla uyum sağlayacak Kumtaşı boya rengi kullanabilir ve bu rengin tonlarından yararlanarak modern bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz…

Kumtaşı Rengi Duvar Boyası

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılmakta olan duvar boyaları ev ve iş yerlerinin dekorasyonun ön plana çıkmasına yardımcı temel unsurlar arasında yer almaktadır. Kumtaşı rengi bir çok mobilya, halı ve masa ile uyumlu bir renktir. Bu renk ev hanımları tarafından evlerde çok tercih edilmekte olan renkler arasında yer almakta ve ton seçenekleri bulunmaktadır.

Dyo, Filli boya, Marshall gibi firmaların renk kartelaları üzerinden farklı tonlarından yararlanarak evlerinizi bu renge çevirebilirsiniz. Bu rengi evlerde salonlar başta olmak üzere oturma ve yatak odalarında misafir odalarında tercih edebilirsiniz. Bayanların tercih etmiş olduğu boya renkleri arasında bulunmaktadır. Yatak odası rengi olarak tercih edenlerde bulunmaktadır. Filli Boya kumtaşı rengi en çok tercih edilen tonlar arasında yer almaktadır.

Kumtaşı boya renkleri evlerde açık renk en fazla krem rengi oturma grupları, koltuk takımları ve yatak odalarında krem yatak odası takımları ile birlikte tercih edildiğinde muhteşem bir görünüm elde edilmektedir.

Evlere katmış olduğu estetik ve şık görünümü gösteren kumtaşı rengi boya renkleri kullanılmış bir foto galeri hazırladık. Sizde bu boya hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar  kısmından diğer okurlarımızla ve bizlerle  paylaşabilirsiniz.

Kumtaşı Duvar Rengi

Kumtaşı Duvar Rengi

Güneş almayan evlerde açık olan bu boya rengi çok tercih edilmektedir. Karanlık ve basık evlere aydınlık ve ferah bir görünüm katmaktadır. Duvarlarda tek renk olarak tercih edildiği gibi açık renklerle kombin oluşturarak modern ev ve iş yeri dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Evlerde far ve küçük alanlarda bu rengi tercih edebilir geniş duvarlarda beyaz rengi tercih ederek çok güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git