Kum Beji Duvar Kağıtları

Kum Beji Duvar Kağıtları evlerde çok tercih edilmektedir. Kum Beji rengine uygun duvar kağıtları salon ve misafir odalarında şık ve modern bir görünüm vermektedir…

Kum Beji Duvar Kağıtları

Ev dekorasyonlarında kum beji rengi son yılların trend renkleri arasında yer almakta olup evlerde boya rengi  yada duvar kağıdı olarak da tercih edilmektedir. Boya ile uğraşmak istemeyen ve modern görünümlü evlere sahip olmak isteyen kişiler son yıllarda duvar kağıtlarına yer vermektedir. Boya hem zahmetli hemde maliyetli olup kum beji rengi duvar kağıtları fiyatları daha uygun olmaktadır.

Evlerde modern ve estetik bir görünüm yanı sıra yeteri kadar aydınlık görünmesine de yardımcı olmakta olup son yılların trend renkleri arasında bulunmaktadır. Bu renk aynı zamanda hiç modası geçmeyen ve evlerde kullandığınız diğer ev eşyalar ile uyumlu bir renktir.

Kum Beji Duvar Kağıtları-4

Kum Beji Duvar Kağıtları-4

Kum beji rengi duvar kağıdı evlerde salonlar, misafir odaları, yatak odaları, çocuk odaları, hol ve antrelerde kısacası her alanda bu rengi tercih edebilirsiniz. Hem şık hemde çok estetik bir görünüm elde edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Evinize gelen herkes tarafından çok beğenilecektir.

Kum Beji Duvar Kağıtları-8

Kum Beji Duvar Kağıtları-8

Ev ve iş yerinde kum beji rengine uygun olan duvar kağıtları da tercih edebilirsiniz. Evinizde kullanmakta olduğunuz eşya ve ev aksesuarları kum beji rengi ve duvarlarda farklı bir renk olması gerekir. Kum beji rengine kombin olan duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Kum beji duvar kağıtları fiyatları e-ticaret siteleri yada internet üzerinden online satış yapan yerlerden temin edebilirsiniz. Bulunduğunuz ile ve ilçede bulunan yapı marketleri üzeriden  temin edebilirsiniz. Duvar kağıtları metre kare olarak hesaplanmaktadır. Kaliteli ve üretici firmalara bağlı olarak fiyat değişmektedir. Renk ile fiyat arasında çok bir bağlantı olmayıp fiyat kalite bağlı olarak değişmektedir.

Kum Beji Duvar Kağıtları-9

Kum Beji Duvar Kağıtları-9

Ucuz duvar kağıtları tercih etmeyiniz. Silinmeye bağlı olarak yıpranmayan ve uzun yıllar kullanacağınız bir duvar kağıdı tercih etmelisiniz. Ucuz olan duvar kağıtları kısa zamanda yıpranmaktadır.

Bu renk duvar kağıtları hakkında fikir sahibi olmanız için bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde kumbeji rengi duvar kağıtları ve bu renk ile uygun ve kombin duvar kağıtlarını bu galeri içinden tercih edebilirsiniz.

Kum Beji Duvar Kağıtları Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git