Kül Bulutu Rengi

Marshall kül bulutu rengi evlerde tek olarak uygulanabildiği gibi Nil yeşili yada açık renk olan diğer boyalarla birlikte kullanılmaktadır.

Kul Bulutu Rengi

Kül bulutu rengi nasıl diye merak edenler vardır. Bu renk koyu ve mat bir renktir. Açık renk olan boyalarla çok güzel bir uyum yakaladığı için evlerde çift renk boya uygulamalarında tercih edilmektedir. Evlerde bu tarz uygulamalar çok hoş bir görünüm vermektedir.

Kış aylarında boyalar kirlendi yada mevcut kullandığınız boyadan sıkıldıysanız bu boyayı tercih edebilirsiniz. Marshall kül bulutu rengi ve Filli Boya kül bulutu renkleri arasında seçim yapmak size bağlı. Boya alırken dikkat etmeniz gereken şeylerin başında birincisi, kaliteli ve silinebilir bir boya olması ikincisi ise eşya ve mobilya takımlarınız ile uyumlu olması en çok dikkat etmeniz gereken şeyler arasında yer almaktadır.

Kül Bulutu Rengi ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galeri hazırladım. Sizde bu fotoları inceleyerek evinizde tercih edebilirsiniz.

Kül Bulutu Rengi Duvar Boyası

Kül Bulutu Rengi Duvar Boyası

Evlerde genelde beyaz renk ile birlikte kullanıldığında ortaya çok modern ve hoş bir dekorasyon ortaya çıkmaktadır. Krem rengi ile de birlikte tercih edebilirsiniz.

Kül Bulutu Rengi Misafir Odası

Kül Bulutu Rengi Misafir Odası

Misafir odası dekorasyonlarında beyaz renk olan koltuk takımları ve diğer ev aksesuarları ile uyumlu bir renktir. Evinize gelen misafirleriniz resimdeki gibi dekorasyon ortaya çıkardığınızda evinizi çok beğenecektir.

Kül Bulutu Rengi Modern Salon Dekorasyonu

Kül Bulutu Rengi Modern Salon Dekorasyonu

Modern salon dekorasyonlarında beyaz ve krem rengi koltuk takımları ve asma tavan ve kemer uygulaması ile birlikte tercih edildiğinde çok hoş ve estetik görünümlü salon dekorasyonu ortaya çıkmaktadır.

Kül Bulutu Rengi Modern Yatak Odası

Kül Bulutu Rengi Modern Yatak Odası

Modern yatak odası dekorasyonlarında çok tercih edilmekte olan bir renktir. Açık renk yada bordo yatak örtüleri ile uyumlu bir renk olup modern tasarım örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Kül Bulutu Rengi Salon

Kül Bulutu Rengi Salon

Salon ve misafir odası dekorasyonlarında beyaz renk asma tavan yada kemer uygulamaları ile birlikte tercih edildiğinde tasarım salon dekorasyonları ortaya çıkmaktadır.

Kül Bulutu Rengi Yatak Odası

Kül Bulutu Rengi Yatak Odası

Kül Bulutu Rengi hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git