Küçük Banyo Duvar Renkleri

Küçük banyolar için renk önerileri, banyolarda en çok kullanılan renkler, banyo boyaları, banyo görselleri vb…

Küçük Banyolar İçin Renk Önerileri

Evlerde banyolar ister büyük isterse de küçük olsun iyi bir aydınlatma mutlaka olması gereken ana faktörler arasında yer almaktadır. Banyolar genelde penceresiz yerler olduğu için banyolarda aydınlatma çok önemlidir. Banyolarda aydınlatma faktörü sonrasında banyolarda duvar renkleri de ayrı bir önem taşımaktadır.

Banyo renkleri içinde bir çok farklı banyo duvar rengi tercih edilebilir. Küçük ve dar olan banyolarda bu renklerin açık tonları yada açık renk duvar boyası kullanılması tavsiye ederiz.

 

Küçük banyolara uygun fayans modelleri arasında yine beyaz fayanslar yada açık renk fayanslar ilk sırada yer almaktadır. Açık fayansların içinde desenli fayans modellerini tercih edebilirsiniz.

Banyolarda iki renk kullanılan fayanslar bulunmakta olup dar ve küçük olan banyolar için açık tonlar daha çok yer verilmeli koyu renkler ise daha az yerilmesi önerilmektedir.

28

Küçük banyo dekorasyon ve tasarımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Sitemizin yorumlar kısmından bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git