Küçük Banyo Dekorasyon Fikirleri

Küçük banyo dekorasyonları, küçük olan banyoları büyük göstermek, küçük banyoları modern ve şık gösterme yolları, banyo dekorasyonu….

Küçük Banyo Dekorasyon Önerileri

Son yıllarda yapılan binaların banyoları çok küçük yapılmaktadır. Küçük olan banyoları şık ve modern bir görünüm kazandırmak elinizde. Küçük olan banyoları büyük ve ferah göstermenin en iyi yolu banyo duvar rengi yada fayans olarak açık ve canlı renkleri seçmekten geçmektedir. Koyu renkler bu alanları dar ve basık bir görünüm vermektedir.

Banyoların duvar renginden sonra iyi bir aydınlatma yapmanız çok önemlidir. Banyolar penceresiz yerler olduğu için bu alanların aydınlatması çok iyi olması gerekiyor. Banyolarda tavan aydınlatması yanı sıra spot ışıklar, banyo aplikleri yada led banyo aydınlatması ile alanları aydınlatılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Küçük olan banyoları toplu ve kullanışlı bir hal kazandırmak için banyo raf sistemleri yada banyo dolabı modelleri kullanarak kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda duşa kabin askısı kullanarak banyo iç mekanlarında kullanacağınız ürünleri koyacak alan kazandırabilirsiniz.

Banyo açık raf modelleri küçük olan banyolarda çok tercih edilen diğer bir yöntemdir. Bu raflar da ihtiyacınız olan tüm ürünleri depolama ve saklama imkanı sunmaktadır.

Evlerde 18 ile 35 yaş arası genç bayanların küçük banyo dekorasyonlarında en çok tercih etmiş olduğu yöntemlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek küçük olan banyoları daha geniş ve ferah gösterme yöntemleri ve önerileri hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git