Koyu Şampanya Rengi Duvar Boyası

Şampanya rengi tonları, açık ve koyu şampanya rengi ile boyanmış ev örnekleri, oda görselleri ve bu renk ile kombin renkler….

Koyu Şampanya Rengi 

Ev tasarım ve dekorasyonlarında açık renklerin yanı sıra koyu tonları seven bayanların ilk tercihleri arasında şampanya rengi gelmektedir. Açık renk salon takımları, yatak odası takımları, misafir odası takımları ve koltuk takımları ile çok güzel bir kombin ortaya çıkmaktadır.

Açık renk boyalar genelde dar ve küçük evlerde daha çok tercih edilmektedir. Yeteri kadar güneş ışığı almayan evlerde açık tonlar kullanılmakta ve ferah bir gönüm elde edilmesi hedeflenmektedir. Koyu renkler geniş ve büyük salonlarda ,büyük evlerde güzel bir görünüm vermektedir.

Koyu renk duvar boyası kullanılan evlerde açık renk mobilya ve koltuk takımları ile kombin oluşturabilirsiniz. Koyu şampanya rengi duvar boyası ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu renk hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla sitemizin yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git