Koçtaş Salon Avizeleri

Koçtaş salon avize takımları ile görenleri büyülemeye ve evlerinize şık tasarımlar sunmaya devam ediyor…

Koçtaş Salon Avize Modelleri

Koçtaş ev dekorasyonu alanında hizmet vermek vermekte olan yapı marketleri ile müşterilerine keyifli bir ortamda alış veriş imkanı sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana yurt içinde bir çok farklı il ve ilçede şubesi bulunmakta olan işletme her geçen gün daha fazla büyümeyi hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyeti ön plana çıkmakta olan işletme, onların beklentileri doğrultusunda ev dekorasyonunda estetik ürünler sunmaya devam etmektedir.

Koçtaş mağazalarında uygun fiyata birbirinden güzel ve şık avize modellerini bir arada bulabilir ve inceleme imkanı bulabilirsiniz. Koçtaş bünyesinde alış verişlerinizi kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak yapabilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.

Koçtaş avize modelleri kalitesi ve görselliği ile ön plana çıkmakta ve göz kamaştırmaktadır.Koçtaş bünyesinde  Koçataş avize başlıkları, Koçtaş Avize Lambader, Koçtaş Avize Vantilatör, Koçtaş Avize Yedek Parça gibi bir çok avize ile ilgili aradığınız tüm detayları bir arada bulabileceğiniz bir yapı marketidir. Koçtaş avize montajı şirket tarafından yapılmaktadır.

Koçtaş Salon Avizeleri ile ilgili olarak en çok tercih edilen modellerden bir resim galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi incelemeden Salon Avizesi almayın… İnceledikten sonra evinize ve bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz..

Bahar Avize Modeli

Bahar Avize Modeli

Bahar Avize  Modeli Koçtaş salon avizeleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kredi kartına 9 ile 12 taksit imkanı bulunmakta olup 90 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz. 5 li avize seçeneği bulunmaktadır. Krom tesisat ve dekoratif camları ile salonlarınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz şık tasarımlar arasında yer almaktadır.

Biano Avize Modeli

Biano Avize Modeli

Biano Avize Modeli çok tercih edilen avize tasarımları arasında yer almakta olup, 219 Tl kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz. Krem renkte olan bu ürün resimde görülenden daha şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Salonlarda şık ve estetik bir görünüm elde etmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Yağmur Avize Modeli

Yağmur Avize Modeli

Yağmur Avize Modelleri salon dekorasyonunda bayanların çok tercih etmiş olduğu modeller arasında yer almaktadır. Kredi kartına vade farksız olarak 220 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz. Krom tesisat ve opal cam kullanılmış olan bu ürünlerle salonlara modern bir görünüm verebilirsiniz.

Ring Avize Modeli

Ring Avize Modeli

Bu avize modelinin ikili ve üçlü tasarımları bulunmaktadır. Büyük salonlarda salonun bir tarafında 3 olanı tercih edebilir diğer tarafta da 2 olan tasarımını tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar bu yıl çok satılan avize modelleri arasında yer almaktadır. Metal olarak bakır tercih edilmiş ve dekoratif camlardan oluşan hoş bir tasarımdır. 160 Tl satılmakta olup kredi kartına taksit imkanları bulunmaktadır.

Buffa Avize Modeli

Buffa Avize Modeli

Buffa Avize tasarımlarının beyaz ve pembe renk seçeneği bulunmaktadır. Yatak odası ve kız genç odası tasarımlarında bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bu yıl çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Krom gövdeli olan bu tasarım farklı ebatları bulunmaktadır. 199 Tl bu ürüne kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Fado Avize Modeli

Fado Avize Modeli

Fado Avize modeli 3 ışık seçeneği bulunmakta olup, metal, bakır renk ve dekoratif camdan meydana gelmekte olup şık ve modern salon dekorasyonu elde etmek için bu tasarımları tercih edebilirsiniz. 280 tl olan bu ürünü kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Dalga Avize

Dalga Avize

Dalga Üçlü Avize, Sarkıt avize modelleri içinde en çok tercih edilen avize modelleri arasında yer almaktadır. 210 Tl satılmakta olup, kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Lucea Avize Modeli

Lucea Avize Modeli

Lucea Orianna 5 li Sıralı Avize Altın rengi ile salon dekorasyonunda çok tercih edilmekte olan şık ve modern aviz tasarımları arasında yer almakta olup 210 Tl bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git