Koçtaş Perde Modelleri

Koçtaş perde modelleri, Koçtaç stor perdeler, Koçtaş perde tasarımları, yeni ve modern tasarımları, stor ve zebra perde,fon perde ve ürün görselleri ve bilgiler….

Koçtaş Perde Modelleri

Yaşam alanı olarak hazırlanan evler farklı oda ve eşyalarla birleştirilerek bütün bir görüntü sağlanmaktadır. Her oda kendine has bir yapıya sahiptir ve genellikle evin büyük bir kısmında görülen eşyalardan bir tanesi perdelerdir. Bireyler kendi beğenilerini yansıtan renk, desen ve modelde mobilyalarla birlikte perde, halı gibi detaylarla da ilgilenmekte, dekorasyon küçük dokunuşlarla tamamlanmaktadır. Perde dediğimizde aklımıza ilk gelenlerden biri ülkemizde de kullanılan tül perdeler olmaktadır. Bununla birlikte ortama uyumlu renkleri ile fon perdeler, stor, zebra perde çeşitleri ile birlikte geniş bir alana yayılan ürün çeşitliliği ev ortamlarını da birbirinden farklı tasarımlarla süslemektedir. Mobilya ve daha birçok alanda ürünlerin olduğu Koçtaş perde modelleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

Koçtaş Jaluzi Perde

Koçtaş Jaluzi Perde

Koçtaş Perde Modelleri 2019

Koçtaş perde modelleri 2019 yılı içinde yeni bir perde almayı düşünenlerin bakabileceği seçeneklerden bir tanesidir. Her yıl kendini yenileyen perde modası ile ev dekorasyonları renklenmektedir. Koçtaş perde modelleri 2019 şeklinde önümüzdeki sene yapılacak bir araştırma neticesinde satışta olan ürünler incelenebilir. Hem ofis hem de evde kullanılan jaluzi perdeler, genç odası ve mutfak bölümünde tercih edilen stor perdeler, rustik perdeler ve diğerleri firmalar tarafından üretilerek raflardaki yerini almaktadır. Koçtaş perde modelleri 2019 senesinde perde almayı düşünenler tarafından odanın dekorasyonuna uygun modele karar vermek üzere incelenebilir. Diğer odalarda olduğu gibi çocuk odası dekorasyonu içinde buna göre perdeler seçilmektedir.

Koçtaş Perdeler

Koçtaş Perdeler

Koçtaş Stor Perde

Koçtaş yurt genelinde bir çok il ve ilçede mağazaları bulunmaktadır. Mağaza bulunmayan illerde ikamet edenler online Koçtaş üzerinden istedikleri beğendikleri perde modellerini sipariş vererek sahip olabilirler. Koçtaş stor perde modelleri en çok satılan perdeler arasında bulunmakta olup ev ve iş yerlerinde bu modelleri tercih edilmektedir. Stor perde, Zebra perde modelleri evlerde salonlar ve mutfaklar başta olmak üzere mutfak perdeleri olarak da kullanılmaktadır.

Koçtaş stor perde fiyatları perdenin metre kare fiyatına göre değişmekte olup metre kare fiyatları 15 ile 50 Tl arasında değişmektedir. Stor perde yanı sıra Koştaş perde yayıKoçtaş perde çubuğu bulunmaktadır. Aradığınız bir çok ürün ve bu ürünlere ait aksesuarlar bulunmaktadır.

Koçtaş Stor Perde

Koçtaş Stor Perde

Koçtaş Tül Perde 

Evlerde en çok tercih edilmekte olan tül perde modelleri de Koçtaş Yapı Marketleri üzerinden temin etmek mümkündür. 1. Kalite ve evlerde uzun yıllar kullanabileceğiniz perde modellerini daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Koçtaş tül perde fiyatları metre karesi 35  Tl den başlamakta olup, kredi kartına taksit imkanları ile 12 aya varan vadelerle sahip olabilirsiniz.

Koçtaş Tül Perde

Koçtaş Tül Perde

Koçtaş Fon Perde

Fon perdeler son yıllarda ev tasarımlarında genç bayanların en çok tercih ettiği perdeler arasında olup, uygun ve kaliteli perdeleri Koçtaş üzerinden satın alabilirsiniz. Kampanyalı fon perdeleri tercih ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Koçtaş kampanyaları yılın belirli günlerinde olduğu gibi aynı zamanda seri sonu ürünlerde yapılmaktadır.

Koçtaş Fon Perdeler

Koçtaş Fon Perdeler

Koçtaş Zebra Perde Modelleri

Zebra perdeler 20 ile 35 yaş arası bayanların evlerde en çok tercih ettiği perde tasarımları arasında yer almaktadır. Her bütçeden kişinin sahip olabileceği perdeler arasında yer almaktadır. Koçtaş zebra perde fiyatları ve modelleri şık ve modern tasarımları aynı zamanda görünümleri ile herkes tarafından çok sevilmektedir.

Koçtaş Zebra Perde Modelleri

Koçtaş Zebra Perde Modelleri

Koçtaş bünyesinde en çok tercih edilen ve satılan perde modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun ve şık perdeleri bulabilir ve aynı zamanda ürünler hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Koçtaş Perde Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git