Koçtaş Duşakabin Modelleri

Banyolarda kullanılmakta olan küvet ve banyo duş tekneleri artık tarih oluyor ve yerine Koçtaş Duşakabin Modelleri kullanarak çok modern ve şık görünüme sahip banyo tasarımları ortaya çıkıyor…

Koçtas Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Koçtaş ülkemizde bir çok ilde mağazası bulunmakta olan ülkemizin en büyük yapı marketleri arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve farklı illerde şubeleri ile çok sayıda kişiye ürün ve hizmetlerini ulaştırmaya çalışmaktadır. Diğer taraftan da bünyesinde çok sayıda kişiye iş ve istihdam sağlamaktadır.

Koçtaş bünyesinde ev dekorasyonundan bahçe dekorasyonuna kadar bir çok ürünü bir arada bulabileceğiniz büyük bir yapı markettir.

Banyo dekorasyonu evlerde çok önemlidir. Banyo dekorasyonu içinde duşakabinlerin önemi çok büyüktür. Hem kullanışlı olmaları hem de banyoya düzenli bir görünüm vermektedir. Banyolar evlerimize gelen misafirler tarafından da kullanıldığı için düzenli ve estetik bir görünüme sahip olmaları çok önemlidir.

Banyolarda kullanılan küvet ve duş tekneleri gerek estetik olarak gerekse kayma düşme gibi durumlarda insan sağlığına çok zarar vermektedir. Bunların yerine plastik aksamların çok kullanılmış olduğu duşakabin  modelleri çok tercih edilmektedir.

Koçtaş duşakabin modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında Led aydınlatmalı duşakabin modelleri, ayak ve sırt masajı özellikleri bulunan duşakabinler, küvet doldurma butonu bulunan duşakabinler, kompakt duşakabin modelleri en çok tercih edilen modelleri arasında bulunmaktadır.

Koçtaş duşakabin fiyatları 250 Tl den başlamakta ve 5000 Tl kadar fiyat aralıklarında duşakabinler bulunmaktadır. Ürünleri peşin yada kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Koçtaş duşakabin montajı yine uzaman kişiler tarafından yapılmaktadır. Montaj tarafınıza sorunsuz olarak teslim edilmektedir. Koçtaş duşakabin montaj ücreti belirli bir miktarın üzerinde alış veriş yapan kişilere ücretsiz kurulum hizmeti verilmektedir. Aldığınız ürünün fiyatı düşük ise yine Koçtaş bünyesinde kurulumda çalışan kişilere düşük bir montaj ücreti ödeyerek bu ürünlerin kurulumu yapılmaktadır.

Koçtaş duşakabin modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Ürünler hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar  kısmından diğer okurlarımızla ve bizlerle  paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git