Koçtaş Boya ve Fiyatları

Koçtaş duvar boyları, Koçtaş iç cephe ve dış cephe duvar boyaları, yağlı boyalar, Koçtaş kapı boyaları ve fiyatları hakkında…

Koçtaş Boya Ürünleri

Koçtaş ülkemizde bir çok il ve ilçede büyük  mağazaları bulunmaktadır. Mağazaları bulunmayan fakat Koçtaş indirimli boya satın almak isteyenler online olarak Koçtaş üzerinden sipariş verebilirler. Koçtaş boya ürünleri bir çok farklı marka boyayı bulabilirsiniz. Boyaların yanı sıra boya yaparken ihtiyacınız olacağı ürünleri Koçtaş bünyesinden temin edebilirsiniz.

Koçtaş boya fiyatları iç cephe boya fiyatları ve dış cephe boya fiyatlarına göre aynı zamanda Kğ göre değişmektedir. Koçtaş iç cephe boya fiyatları 50 Tl ile 1000 Tl arasında değişmektedir. Peşin ödemelerde indirim  vadeli ödemelerde kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

Koçtaş bünyesinde Polisan, Dyo, Marshall gibi büyük boya markalarının ürünlerini bulabilirsiniz. Koçtaş kampanyalı boyalar ile aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.  Yılın her dönemin de farklı firmalar boyalar da kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyaları takip etmenizi öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git