Koçtaş Abajur Modelleri

Yatak odalarında kullanılmakta olan Abajurler vazgeçilmez Yatak odası aksesuarları arasında bulunmaktadır. Modern Abajur Modelleri ile değişiklik yapmanın tam zamanı…

Abajur Modelleri ve Çeşitleri

Evimizde özellikle yatak odalarında kullanılmakta olan bu modeller kitap okurken yada gece kalktığımız da hızlı bir şekilde ışık kaynağına ulaşmak için kullandığımız ürünlerdendir.

Mevcutta bulunan abajuru değiştirerek yatak odanızda küçük değişiklikler yaparak büyük değişimleri yakalayabilirsiniz. Ayaklı abajur modelleri de çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Yine yatak odalarında çok tercih edilen modeller arasında Tekstil şapka modelli abajur modelleri de bulunmaktadır. Yatak odasında aramış olduğunuz romantik havayı bu abajur modellerini kullanarak elde edebilirsiniz.

Bebek odası abajur modelleri çocuğunuzun odasında kullanabilir ve bebek odaları dekorasyonunda ön plana çıkmakta olan aksesuarlar arasında bulunmaktadır. Bebek odalarında çizgi film kahramanları yada çocuğunuzun sevdiği hayvanlardan oluşan farklı tasarımları da bulunmaktadır.

Koçtaş abajur modelleri arasından en uygun olanı seçerek yatak odalarında ve bebek odalarında farklılık oluşturabilirsiniz. Koçtaş bünyesinde bulunan birbirinden farklı modelleri Koçtaş mağazalarına giderek bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartına taksitli alış veriş imkanından yararlanmış olursunuz.

En çok  tercih edilen Abajur Modelleri ve Çeşitleri oluşan bir galeri hazırladık. Sizde evinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Alış verişe karar vermeden önce tüm modelleri incelemekte ve bilgi sahibi olmakta yarar vardır.

Kantoran Abajur Modeli

Kantoran Abajur Modeli

36,99 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz. Şık ve esteik görünümü ile bulundukları alanlara ayrı bir hava katmaktadır. Salon ve oturma odalarında çok tercih edilen tasarımlar arasında bulunmaktadır.

Güllü Abajur Modeli

Güllü Abajur Modeli

Güllü Abajur Modelleri bayanlar tarafından çok sevilen abajur modelleri arasında yer almaktadır. Yatak odası ve salon dekorasyonlarında çok tercih edilmektedir. 37 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz. Kredi kartına 9 ile 12 ay taksit imkanı bulunmaktadır.

Pembe Abajur Modeli

Pembe Abajur Modeli

Pembe Abajur Modelleri yatak odası dekorasyonların da çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Şık ve estetik görünümleri ile modern yatak odası tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanlarından yaralanarak bu ürünü 30 Tl ye sahip olabilirsiniz.

Galatasaray Double Abajur Modeli

Galatasaray Double Abajur Modeli

Galatsaray Abajur Modelleri ve Fenerbahçe Abajur Modelleri genç odası tasarımlarında çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak yada peşin ödeme yaparak bu ürüne 69,99 Tl ye sahip olabilirsiniz.

Neşeli Abajur Modeli

Neşeli Abajur Modeli

Neşeli Abajur Modelleri ile evinize neşe katabilirsiniz. 24,99 Tl gibi bir fiyata bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Arabalar Double Abajur Modeli

Arabalar Double Abajur Modeli

Arabalar Abajur Modelleri erkek bebek odası tasarımlarında çok tercih edilmektedir. Erkek bebekler bu modele bayılmaktadır. Kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak 69,99 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Karlar Ülkesi Abajur Modeli

Karlar Ülkesi Abajur Modeli

Karlar Ülkesi Double Abajur Modeli kız genç odası tasarımlarında tercih edebilirsiniz. Fişe takıldığında çalışmaya başlamakta olup iki katmanlı bir yapıya sahiptir. İlk katmanda delikleri bulunmakta olup ikinci katmanda Karlar Ülkesi görselleri görünmeye başlamaktadır. Kdv dahil 69,99 Tl bu ürüne sahip olabilirsiniz. Kredi kartına 9 taksit imkanı bulunmaktadır.

Dokunmatik Abajur Modeli

Dokunmatik Abajur Modeli

Dokunmatik abajur modelleri farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Çalışma ofisi, salon ve yatak odası tasarımlarında çok tercih edilmekte olan ürünler arasında yer almaktadır. 79,99  Tl ye bu ürülere sahip olabilirsiniz. Taksit imkanlarından yaralanarak vadeli ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Gazete Abajur Modeli

Gazete Abajur Modeli

Gazete Abajur Modeli salon ve ofis tasarımların da çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer alamktadır. Kmapanyalı fiyatı olan 36,99 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Prenses Abajur Modeli

Prenses Abajur Modeli

Prenses Abajur Modeli kız bebek ve genç odası tasarımların da en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Modern ve şık görünümleri nedeni ile kız çocuklar tarafından çok tercih edilmekte olan bu ürünü 70 Tl ye satın alabilirsiniz. Kredi kartına 9 taksit imkanlarından yararlanarak bu ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git