Kese Kağıdı Rengi Duvar Kağıdı

Modası yıllar geçse de geçmeyecek olan Kese Kağıdı Rengi Duvar Kağıtları şık ve modern görünümlü salonlar ve evlere sahip olabilirsiniz….

Kese Kağıdı Rengi Duvar Kağıdı Modelleri

Kese kağıdı rengi modası geçmeyen renkler arasında yer almaktadır. İç cephe duvar renkleri arasında en çok tercih edilen renk olması yanı sıra ev ve iş yerlerinde kullanmakta olduğunuz bir çok mobilya ile uyumlu renkler arasında yer almaktadır.

Kese Kağıdı renk kodu: 2207 olup renk üreten firmalar arasında Filli Boya, Polisan ve Marshall gibi büyük firmalar arasında yer almaktadır. Ev dekorasyonlarında duvar boyaları yerine genç bayanlar son zamanlarda duvar kağıtlarını tercih etmeye başlamıştır. Duvar kağıtları hem evlere ayrı bir şıklık katmakta hemde boya bağlı gelişen meşaketli işlerden kişileri kurtarmaktadır.

Duvar kağıtları içinden de sağlam ve dayanıklı olanları tercih etmelisiniz. Silinmeye bağlı olarak aşınmayan ve yıllar boyunca renk kalitesini kaybetmeyecek olan duvar kağıtları tercih edilmelidir. Böylece aynı duvar kağıtlarını sıkılmadığınız sürece evinizde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Boya ve badana işleri evlerde 2 yada 3 yılda tekrar yapmanız gerekirken, duvar kağıtlarında bu süre daha uzundur.

Evlerde ve iş yerlerinde en çok tercih edilen kese kağıdı rengi duvar kağıtlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinizde eşyalarınıza uygun olan ve kombin oluşturacağını düşündüğünüz duvar kağıtlarını seçerek şık ve estetik görünümlü evlere sahip olabilirsiniz.

Kese Kağıdı Rengi Duvar Kağıtları Foto Galerisi

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git