Kauçuk Merdiven Basamağı

Kauçuk merdiven kaplama sistemleri servis, ticari merkezler, ofislerde daha çok tercih edilmekte olup ev dekorasyonlarında dublex ev merdivenlerinde kullanılmaktadır.

Kauçuk Merdiven Basamağı ve Fiyatları

Bu merdiven basamakları daha çok ticari alanlarda kullanılsa da sunmuş oldukları renk çeşitleri, desen, modelleri ile her alanda kullanıma uygundur. Isıya dayanıklı olan bu ürünler uzun süre ısıya maruz kalma sonucunda bile kolay alev almayan malzemeden üretilmişlerdir. Bu ürünleri evlerde de tercih edebilirsiniz. İnsan ve çevre sağlığına duyarlı olarak üretilmektedir.

Dünya genelinde kullanılmakta olan bu ürünler devlet kurumlarında, eğitim salonlarında, okullarda, hastanelerde, ticari merkezlerde kullanılmaktadır.

Kauçuk merdiven uygulaması nasıl yapılır ? Bu uygulamayı yapacağınız yeri öncelikle temizlemeniz gerekmektedir. Sonra bu ürünleri yapıştırmak için özel olarak üretilmiş yapıştırıcıyı ürüne sürerek zemine yapıştırarak uygulama yapabilirsiniz.

Bu ürünler ısıya dayanıklıdır. Esnektir. Kolayca alev almaz. Pcv içermez. Yanması durumunda zehirli gaz çıkarmaz. Uygulaması çok kolay olup herkes tarafından kolayca uygulanabilir. Kaymaz ve kaymayı önleyici özelliği bulunmaktadır.

Kauçuk merdiven basamağı fiyatları uygulanacak alan büyüklüğüne ve ürün kalitesine göre değişmektedir. Eb çok tercih edilen Kauçuk merdiven basamağı modelleri oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek karar verebilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git