Katlamalı Zebra Perde Modelleri

Katlamalı zebra perde, mutfak katlamalı zebra modelleri, çocuk odası modelleri, desenli katlamalı perde modelleri ile şık ve modern görünümlü tasarımlar…

Katlamalı Zebra Perdeler

Son yıllarda sıklıkla kullanılan katlamalı zebra perdeler hayatı kolaylaştırmanın yanında bir taşla iki kuş vurulmasını sağlamaktadır. Hem güneşlik hem de tül perde görevini görmektedir. Tek sakıncası dışarıya bakılmak istendiğinde görüntüyü bölmesidir.

Bir tül, bir de kalın güneşlik gibi olan dışarıyı göstermeyen malzemeyi sırayla şerit halinde bir araya getirildiğinden ismi zebra perde olmuştur.bir mekanizma sayesinde hareket ederek, gün ışığından faydalanmak istenildiğinde kalın olan kısımların üst üste getirilerek, tül olan bölümleri açığa çıkarmak suretiyle yapılır. Tamamen tepeye kadar katlanarak da toplanması sağlanabilir. Temizliği nemli bez ile tozu alınmak suretiyle yapılabilir. Çok kirlendiği düşündüğünüzde kuru temizlemeye verilmelidir.

Yatak odası, çocuk odaları, salon ve mutfaklarda kullanılabilir. Ev dekorasyonuna uygun renkler de ve desenler bulunur. Çok büyük düz renk skalası vardır. Tek renk olabileceği gibi mobilyanızın veya koltuğunuzun rengindeki çeşitli tonlar da bir arada bulunabilir. Çiçekli, damask ve çocuk odaları için çizgi film karakterlerini içerenler de oldukça kullanılmaktadır. Küçük desenlerin zebra perde kapalıyken birbirini tutması ve düzgün bir şekilde takip etmesi önemlidir.

Katlamalı perde fiyatları her bütçeden kişi alıp kullanacağı kadar uygun fiyatlı ürünlerdir. Katlamalı perde metre kare fiyatları 10 Tl den başlamaktadır. Hazır katlamalı perdelere e-ticaret siteleri üzerinden hazır tasarımlarını alıp kullanabilirsiniz. Fiyatları 70 Tl ile 150 Tl arasında değişmektedir.

Katlamalı Stor Perde Görselleri ve Ürünler Hakkında Bilgi

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git