Karo Halı Modelleri 2022-2023

Karo halı modelleri, iş yeri ve ofis ortamları için özel olarak tasarlanmış modern tasarımları, Karo halı uygulaması ve karo halı fiyatları ve ürün görselleri…

Karo Halı Modelleri ve Fiyatları

Karo halı uygulamaları ofisler de ve iş yerlerinde çok tercih edilmektedir. Kapalı mekanlarda hoş ve estetik bir görünüm vermektedir. İş yerlerinin yükseltilmiş zeminlerinde uygulanmaktadır. Bir çok farklı renk ve deseni bulunmaktadır. Tel parça karo halı uygulamaları olduğu gibi aynı zamanda laminat parke gibi parça parça uygulamaları da bulunmaktadır.

Karo Halı Uygulaması

Karo halı uygulaması yapılacak olan mekanların ortalama olarak 11ºC olması önemlidir. Halıların saklandığı ortam sıcaklığının da bu şekilde olması gerekiyor. Karo halı uygulamalarında nem oranı da etkilidir. Ortamda bulunan nem oranının %75 aşağı seviyelerde olması halinde sağlıklı uygulama yapılmaktadır. Bu halılar serbest döşeme uygulaması ile rahatlıkla uygulanmaktadır. Karo halı yapıştırıcısı olarak özel olarak üretilmiş olan yapıştırıcılar kullanılmaktadır.

Karo halı firmaları içinde bir çok üretici firma bulunmaktadır. Firmalar arasında kalite ve fiyat araştırması yaparak size en uygun çözüm yolları sunan firma ile çalışabilirsiniz. İthal karo halı firmalarıda bulunmaktadır.

Karo halı fiyatları uygulanan ürünün kalitesi ve seçilen beğenilen ürünün değerlerine, uygulanacak olan alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Ortalama olarak karo halı metre kare fiyatı 50 Tl’den başlamaktadır.

Karo halı renk seçenekleri olarka iş yeri yada ofis ortamı yapacağınız işe göre tercih edebbilirsiniz. Bir çok farklı desen ve modelleri bulunmaktadır. İş yeri ve ofislerde en çok tercih edilen modelleri, yeni ve farklı tasarımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Karo halı modelleri 2016 yılı en çok tercih edilen ve iş yeri ve ofis ortamları için zengin bir yıl oldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git