Kalp Desenli Perde Modelleri

admin

Kalp Desenli Tül Perde Modelleri

Kalp desenli perdeler, estetik ve modern görünümlü ev dekorasyon da genç bayanların en çok tercih ettiği perdeler arasında kalp desenli perde tasarımları…

Kalp Desenli Perde Modelleri

Evlerde kalp desenli eşya, ev aksesuarları ve perdeler genç bayanların ev tasarımı ve dekorasyonlarında en çok tercih ettiği desenler arasında yer almaktadır.Kalp deseni evlerde kişilerin bir birine duydukları aşk ve sevgi anlamına gelmekte olup bir birlerine olan aşk ifade etmektedir.

Kalp desenli perdeler evlerde salon, mutfak, yatak odası tasarımlarında yoğun olarak tercih edilmekte olup yanı zamanda kapı tülü olarak da tercih edilmektedir. En çok kırmızı ve pembe renkli kalp desenli perdeler tercih edilse de sarı, mor, yeşil ve beyaz renkli perdeler de tercih edilmektedir.

Evlerde bu perdeler genelde yoğun olarak tül perde olarak tercih edilmekte olup, fon yada stor perde olarak çok tercih edilmemektedir. Kalp desenli perde fiyatları metre kare fiyatları 15 Tl den başlamakta olup kullanacağınız camın alanına göre fiyatını kendiniz hesaplayabilirsiniz.

En çok tercih edilen modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu ürünleri ülkemizde satıl yapmakta olan e-ticaret siteleri yada yurt dışında hizmet vermekte olan e-ticaret siteleri üzerinden online olarak sipariş edebilir ve evlerinize hoş ve estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın