Jumbo Yemek Takımı

Jumbo yemek takımları, 6 kişilik jumbo yemek takımları, jumbo yemek kaşıkları, 2019 yılı için tasarlanmış jumbo yemek takımı modelleri ve fiyatları…

Jumbo Yemek Takımları

Jumbo, kendi çizgisini yemek takımlarına taşıması ile ünlü olan bir markadır. Zarafet ve şıklığı yemek takımlarına taşımıştır. Muhteşem tasarımları ile göz dolduran Jombo, ışık geçirgen tasarımlar üretmiş. 2018 ve 2019 model yemek takımlarında, zengin tasarım alternatifleri vardır. Jombo yemek takımları Bone ismi olarak raflarda yerini alıyor. Bu takımların özelliklerini inceleyelim;

Aura yemek takımı;

Jombo bu tasarımı sonbahar sofraları için üretmiş. Yuvarlak desenlere sahip olan bu model altının mükemmel çizgisini taşıyor. Bu takım 12 kişilik olarak tasarlanmış. Toplam 61 parça olan setin içinde yemek ve pasta tabağı ile birlikte çorba kaseleri, salata kasesi, çorba tenceresi, tuzluk, karabiberlik ve kürdanlık bulunuyor.

Golden Butterfly yemek takımı;

Bu takım da 12 kişilik olarak tasarlanmış. Takımın ana teması altın yaldızlarla işlenmiş kelebekler olarak karşımıza çıkıyor. Yine yemek takımlarının yanında çorba tenceresi, kürdanlık, tuzluk ve karabiberlik bulunuyor.

Loyalty yemek takımı;

Eğer sofralarınız hem şık hem de sade görünsün istiyorsanız, bu yemek takımını kullanabilirsiniz. Bu tasarım da, beyaz üzerine siyah boyuna çizgiler ile donatılmış. Oldukça şık olan bu takım 6 kişilik olarak tasarlanmış ve toplamda 24 parça olarak sunuluyor.

Moon yemek takımı;

Jumbo yemek takımları arasında en çok kullanılan model olarak kaşımıza çıkan Moon yemek takımı, ayın hallerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Yaz akşamlarınıza romantiklik katacak olan bu takım kahve fincanları ile birlikte 85 parça olarak hazırlanmıştır ve 12 kişilik olarak sunulur.

Jumbo yemek takımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek yemek takımları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Jumbo yemek takımı kullanan bayanlar sizlerde kullanmakta olduğunuz ürün hakkında yorumlar kısmından bilgi vererek diğer okurların bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Jumbo Yemek Takımları Görselleri ve Bilgiler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git