Japon Perde Modelleri

Japon perde modelleri, Japon perde tasarımları, Japon perde özellikleri, Japon perde çeşitleri ve fiyatları, Japon perde görselleri…

Japon Perde Modelleri

Bu perdeler son zamanların gözde perde tasarımları arasında yer almaktadır. Zahmetsiz ve kolay kullanımları nedeni ile tercih nedeni olmaktadır. Bu perde modelleri ile evinize ayrı bir şıklık ve estetik katabilirsiniz. Japon perde modelleri evlerde salon, misafir odası , yatak odası, oturma odası, mutfak gibi alanlarda tercih ederek muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Japon perdeler dekoratif ve şık bir görünüm elde etmek isteyen 20 ile 40 yaş arası genç bayanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Japon perde tasarımları kullanımları kolay olması, zor kirlenmesi ve kolay temizlenmesi kolay olduğu için tercih edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra evlere ayrı bir hava ve zerafet katmaktadır.

Japon Perde Özellikleri

  • Japon perdeler evlerde kullanmakta olduğumuz diğer perdeler gibi yan tarafa açılmaktadır. Fakat bunun için ayrı bir mekanizma olmasına gerek yoktur.
  • Yıkaması kolay ve kolay kolay kirlenen bir perde değildir. Temizlenmesi çok kolaydır.
  • Evlerde bayanların perde ütüleme işinden kurutulmasına yardımcı perde modelleri arasında yer almaktadır. Bu perdeler ütü istemez. Kullanılan kumaşlar  ütü olmadan da yıkama sonrası pürüzsüz bir görünüm verecek niteliktedir.
  • Bu perdeler sürgülü kapı ve camlar için ideal perde tasarımları arasında yer almaktadır.

Japon Perde Çeşitleri

Japon perdelerde iki sistem bulunmaktadır. Bunlardan birincisi tek açılır sitemde olan perdeler, ikincisi ise çift açılır sistemde olan perdeler olmak üzere iki kısıma ayrılmaktadır. Japon perde modelleri ile oda bölme işlemi de çok tercih edilmektedir.

Japon Perde Fiyatları

Japon perde fiyatları kullanılacak olan alanın metre karesine göre hesaplanmaktadır. Standart camlar için ve hazır satılan Japon perdelerin fiyatları uygundur. Japon perdelerin metre kare fiyatları  100 Tl ile 200 Tl arasında değişmektedir. Bu ürünleri perde satışı yapan perdeciler den yada internet üzerinden satıl yapmakta olan e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Japon Perde Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git