İstikbal Mutfak Modelleri

admin

İstikbal Pembe Mutfak Masaları

İstikbal mutfak köşe takımları ve sandalyeleri, mutfak masları ve dolapları ile şık ve modern görünümlü mutfaklara sahip olabilirsiniz…

İstikbal Mutfak Ürünleri

İstikbal mutfak modelleri zarafet ve şıklığı taşımasının yanında, kullanım kolaylığı sunmak için de tasarlanmış olarak karşımıza çıkıyor. 2018 modellerindeki tasarımları, dekorasyonlarınıza zevk katmak amacıyla geliştirilmiş. En çok tercih edilen İstikbal mutfak tasarımlarını aşağıdaki şekilde incelemek mümkündür;

Beyaz Ağırlıklı Modeller;

Regina koleksiyonu içinde yer alan bu model, beyaz ve kahverenginin mükemmel uyumunu yansıtıyor. Mutfaklarınızda ferah bir hava estirmek istiyorsanız, bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Kırmızı Tasarım;

Mutfaklarınızda farklı ve modern bir hava estirmek istiyorsanız, bu kırmızı ile dekore edilmiş sıra dışı tasarımı mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Oldukça kullanışlı olan bu modelin rafları, genişliği ile dikkat çekiyor.

Ahşap Takım;

İstikbal, bu modeli ile ahşabın beyaz ile mükemmel uyumunu kullanmış. Sade ve şık bir tasarıma sahip olan bu takım, küçük mutfaklar için oldukça ideal ve kullanışlı.

İstikbal Masa Sandalye Takımı
İstikbal Masa Sandalye Takımı

Doğa Tasarımı;

İstikbal’in yeşil mutfak modeli , doğayı seven ve doğanın şıklığını evlerine taşımak isteyenler için tasarlanmış olan farklı bir model. Beyaz ve yeşilin mükemmel uyumunu bu model ile mutfaklarınıza getirebilirsiniz.

Sarı Renkli Model;

Mutfaklarınızda bol rafı olan, kullanışlı ve şık bir tasarım istiyorsanız, sarı renkler ile tasarlanmış olan bu mutfak modeli tasarımına bayılacaksınız.

Siyah Model;

İstikbal mutfak modelleri içerisinde en çok tercih edilen tasarımlardan biri olan bu model, siyah ve beyazın uyumu ile üretilmiş. Mutfak dolaplarının büyük bir bölümü siyah ağırlıklıdır ve beyaz ile süslenmiştir.

İstikbal Mutfak Modelleri Görselleri

Yorum yapın