İstikbal Halı Modelleri

İstikbal halı modelleri ve fiyatları, İstikbal halı kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı, şık ve modern tasarım halılar ile modern görünümlü ev tasarımı…

İstikbal Halı 

Anti-statik ve anti-stres özellikler sayesinde oluşabilecek stresin ve negatif diye tabir edilen enerjinin uzaklaştırması sağlaması açısından İstikbal Halı, İstikbal firmasının Ar-ge ekibi tarafından tasarlanıp, geliştirildi. Öncü firma özelliği gösteren İstikbal halı modellerine bir yenisini daha ekledi. Strese karşı tepki veren, stres, azaltmaya yardımcı özelliği ile sağlığa olan yatırım artmış oldu. Bu halı modeli insanları geren, sinirli olmasını sağlayan etkenleri ortadan kaldırmaya, rahatlatma çabasıyla üretilmiştir. İstikbal stress free halılar Türkiye’nin Kayseri ilinde üretilmektedir. Boydak Holding yapısında olan Boydak şirketlerinden Boyteks tarafından üretilmektedir. Bu model halı sektöründe yeni bir alan açmayı amaçlamış ve iddialı bir konuma getirmiştir.

Yenilikçi bir anlayış çevresinde üretilen İstikbal antibakteriyel halı vücutta tutulan veya biriken statik elektriğin deşarj edilmesi gerçeğinden yola çıkılarak geliştirildi. Modern ve son teknoloji ile üretildi.  Bu model insana daha rahat, daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sunma ortamı yaratmaktadır. Ürün ayrıca vücutta depolanan statik elektriği bedenden atarak doğal bir terapi imkanı sunmakta ve uygun ortamı oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra evlerin dekoruna, görünüme ayrı bir efekt katma açısından farklı desenler ve renklerle kullanıcısının karşısına çeşitli şekillerde çıkmaktadır. Ürünlerdeki desenlerin koltuklar ve konsept bütünlüğü sağlayarak evlere veya iş yerlerini ayrı bir şıklık katabilmektedir. Son teknolojik gelişmeler ile üretilen bu halılar tamamen insan dostudur.

İstikbal Oval Halılar

Oval halılar son yıllarda salon, oturma odası, misafir odalarında çok tercih edilmekte olup aynı zamanda evlere çok şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır.

İstikbal Halı Kampanyaları

İstikbal halı yılın belirli dönemlerinde kampanyalar düzenlemektedir. Halılar da peşin alımlarda indirim imkanlarından yararlabilirsiniz. Ayrıca vadeli alımlarda isterseniz elden isterseniz de kredi kartına taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. İstikbal salon halıları, 6 metre kare halılar çok tercih edilmektedir. En çok tercih edilen halılardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde galeriyi inceleyerek istikbal halı hakkında ayrıntılı fikir sahibi olabilir ve görsellerinden faydalanabilirsiniz.

İstikbal Halı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git