İsme Özel Duvar Sticker

İsme Özel Sticker Modelleri, farkı ve sıra dışı tasarımlardan hoşlanan kişiler için özel olarak tasarlanmış ürünler, görselleri ve sticker uygulaması hakkında…

İsme Özel Sticker Modelleri

Son yıllar da özellikle genç bayanların favori moda ve dekorasyon tasarımları arasında isme özel olarak tasarlanmış bu ürünler çok yer tutmaktadır. Başta yatak odaları olmak üzere genç ve bebek odası dekorasyonlarında kullanılmaktadır.

Yatak odalarında en çok baza başlık üstüne uygulanmaktadır. Bazaların arka kısmında kalan duvara uygulanmakta olan bu modeller yatak odalarına farklı ve şık bir görünüm sunmaktadır. Desenli ve yazılı stciklar ikisi bir arada da tercih edilmektedir.

Yatak odalarında eşlerin ikisi ismi de yer almakta olup aynı zamanda evlilik tarihleri yada ilk tanışma tarihleri yazılı olan bu modeller çok tercih edilmektedir.

İsimli Sticker

İsimli Sticker

Desenli Sticker Modelleri

Desenli tasarımlar genelde çiçek desenleri yada ağaç desenleri günümüzde çok tercih edilmektedir. Yatak odalarına kasvetli bir havası var ve değişiklik yapmak istiyorsanız bu tasarımlara kesinlikle incelemenizi tavsiye ederiz.

Özel tasarımlar gerektiren ürünler olduğu gibi aynı zamanda e-ticaret siteleri üzerinden de bu tasarımlara sahip olabilirsiniz. Ülkemizde bulunan e-ticaret siteleri üzerinden bu ürünleri bulamazsanız, dünya genelinde hizmet vermekte olan güvenilir siteler üzerinden bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Ürünler hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olmanız için size yardımcı olacağını düşündüğümüz bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İsme Özel Duvar Sticker Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git