İpek Yatak Modelleri 2022-2023

Müşterilerinin beklemiş olduğu ve kalitede üretilmiş olan İpek Yatak Modelleri ile bir yataktan beklemiş olduğunuzdan fazlasını bu tasarımlarda bulabilirsiniz…

İpek Yatak Modelleri ve Fiyatları

Yatak odalarında kullanılmakta olan yataklarda aranılan özellikler arasında en ön plana çıkanı rahat olmasıdır. İkinci önemli olan ise dayanıklı ve uzun yıllar özelliklerini bozmadan kullanılabilecek sağlamlıkta ve kalitede olması çok önemlidir.

Bel sağlığı için kullanılan yatakların ortapedik tasarımlar olması çok önemlidir. İpek mobilya yatak üretiminde son teknoloji kullanarak üretimler yapmaktadır. Yataklarda aranan diğer bir özellikte hava geçşirgenliği özelliği bulunması ve yaz ve kış ayları için çift taraflı kullanım imkanı sunan modelleri tercih etmektedir.

Yatakların ön yüzünde kullanılmakta olan kumaşında kolayca silinebilir ve silinme sonucuçabuk yıpranmayacak ve kir tutmaz özelliklere sahip kumaşların tercih edilmesi çok önemlidir.

İpek yatak fiyatları 750 Tl ile 1500 Tl arasında değişmektedir. İsterseniz peşin istersenizde vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

İpek yatak modelleri içinden en çok tercih edilen modellerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyek evinize en uygun olan tasarımları tercih edebilirsiniz.

İpek yatak modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git