İpek Baza Modelleri

Yatak odası ve genç odası tasarımlarının vazgeçilmez ürünleri arasında bulunan baza modelleri, şimdi İpek kalitesi ve şıklığı ile evlerimizde yerini almaktadır…

İpek Baza Modelleri ve Fiyatları

Bazalar evlerde  yatak odası ve genç odası tasarımlarında çok tercih edilen eşyaşlar arasında yer almaktadır. İpek çift kişilik baza modelleri genelde yatak odalarında bayanların tercihi olmaya devam ederken İpek tek kişilik baza modelleri evlerde kız yada erkek fark etmeksizin genç odası tasarımlarında çok tercih edilmektedir.

Bazalar evlerde üzerinde yatak için tercih edilen aksesuarlar olarak düşünülsede temel baza alma nedenleri arasında evde eşyaları koymak için büyük bir alana sahip olamaları nedeni ile tercih edilmektedir. Baza alırken dikkat edilmesi gerekler arasında baza renklerinin yatak odası ve genç odalarında bulunan diğer ev aksesuarları ile uyumlu renkleri tercih etmelisiniz. Yine bazaların iç bölmelerinin kullanışlı olması, otomatik kilit sistemleri, kaldırma işlemi sırasında belinizi incitmeyecek son teknoloji kullanılıp kullanılmadığına, dayanıklı ve kaliteli ürünler tercih edilip edilmediğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

İpek baza fiyatları tek kişilik ve çift kişilik olarak değişemektedir. İpek tek kişilik baza fiyatları 300 Tl- 800 Tl arasında değişmektedir. İpek çift kişilik baza fiyatları 750 Tl – 1500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Vadeli ödeme seçeneklerinden size uygun olanı tercih ederek bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

İpek baza modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladım. Sizde bu modelleri yakından inceleme fırsatı bulabilir ve ürünler hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabileceğiniz gibi diğer okurların görüşlerini de takip edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git