İntema Mutfak Modelleri

İntema mutfak, intema mutfak modelleri ve yeni tasarımları, intema mutfak modelleri kampanyaları, inteme mutfak fiyatları, yeni ve modern tasarımları….

İntema Mutfak Modelleri

İntema, modüler mutfak üretiminde ve tasarımında bir numara olmayı hedefleyen seçkin bir markadır. Sadece mutfak tasarımları ile ön plana çıkan markanın son derece kullanışlı ve modern mutfak modelleri bulunur. En çok tercih edilen İntema Mutfak Modelleri aşağıdaki şekildedir;

Lignum;

Mutfakta doğallık konseptiyle tasarlanan Lignum, üç boyutlu desene sahiptir ve ahşap kaplama ile tasarlanmıştır. mutfaklarının romantik olmasını isteyen çiftler için bu modeli tavsiye ederiz.

Somna;

Doğayı mutfaklarınıza taşıyan bu sıra dışı tasarımla, ahşap ve beyazın mükemmel uyumu, pürüzsüz bir şekilde sunulmuş. Modayı otantik dekorasyon ile birleştiren bu tasarım, mutfaklarında sadelik ve duruluk isteyen kişiler için tavsiye edilir.

Fluido;

Ünlü tasarımcı Atilla Kuzu tarafından İntema mutfak için tasarlanan bu model ile rahatlık ve konfor ön planda tutuluyor. Mat ve parlak lakenin birlikte kullanıldığı bu model, şık çizgileri ile dikkat çekiyor.

Aura;

Doğanın sıcaklığını yaşam alanlarınıza taşımak amacıyla tasarlanmış olan bu model, yine ahşap kullanılarak zenginleştirilmiş. Ayrıca laminat kapaklar ile tamamen doğal bir hava katılmış.

İntema Mutfak Tasarımları

İntema Mutfak Tasarımları

İnova;

Mutfaklarınıza minimallik kazandıran bu tasarım, kulpsuz dolapları ile dikkat çekiyor. İstediğiniz renk desende sunulan bu modelde alüminyum ve lake seçenekleri de sunuluyor.

Montana;

Klasik mutfak sevenler için tasarlanmış olan bu modelde, kapakların kulpları ile modern hava yaratılmış. Bu modelin en önemli özelliği ise ileri teknoloji ile polimerik laminat malzemeler kullanılarak üretilmesidir.

İntema Mutfak Görselleri ve Bilgiler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git