İlginç Salon Dekorasyon Fikirleri

İlginç ve sıra dışı salon tasarımları, salonlarda farkı tasarımlara yer vermek, modern ve ilginç salon dekorasyon önerileri…

İlginç Salon Dekorasyon Fikirleri

Evinizde kullanmak istediğiniz ilginç fikirler sizin kullanacağınız farklı objelerin birleşimiyle salonunuzu oluşturacaktır. Ortaya çıkan bu salon da kullanabileceğiniz ilginç objeler arasında yer alan eşyalara baktığımızda karşımıza şunlar çıkar. 3 boyutlu farklı tasarımlara sahip duvar kâğıtlarının kullanılması salonunuza farklı bir boyut getirebilir. Duvarda 3 boyutlu duvar kâğıdını kullanmak fikri hoşunuza gitmezse bu uygulamayı zeminde de kullanmanız ilginç bir tasarıma imza atmanızı sağlayabilir. İlginç salon dekorasyon fikirleri içinde kullanabileceğiniz başka bir obje de mobilyalardır. Klasik bir mobilya yerine daha sade ve canlı bir salon takımını seçmek sizin salonunuzun daha da geniş görünmesini sağlayabilir. Salonda kullanılan normal gösterişli avizelerin yerini LED ve rengârenk aydınlatmaların yer alması farklı bir salon ortaya çıkarır.

Salonlarda Farklılık

Salonlarınızda kullanacağınız L koltuklar klasik ve sportif mobilyalardan alıp sizi değişik bir ortama taşır. Salonda kullanılacak led ışıklandırmalar da odanın farklı şekilde aydınlamasına ve hoş bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacaktır. Seçeceğiniz mobilyalarda kullanılan farklı şekillerdeki çizgiler ve mobilya köşeleri ortamı sadeliğinden çıkararak değişik bir hava yaratır. İlginç salon dekorasyon fikirleri, büyüklüğüne göre farklı objelerin ve eşyaların kullanılacağı bir tasarımın ortaya çıkmasına yardımcı olur. Salonlarda kullanılabilecek farklı ürünlerden birisi de deri ve geometrik şekillere sahip salon orta sehpalardır. Ve salonlarda kullanılabilecek vintage ürünlerden olan sallanan sandalyelerde ilginç bir dekorasyon aracı olarak karşınıza çıkar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git