İç Merdiven Kaplamaları

İç Merdiven Kaplamaları, iç  mekan merdiven kaplama, iç mekan merdiven kaplama malzemeleri, iç mekan merdiven kaplama örnekleri ve fikirleri…..

İç Merdiven Kaplama Malzemeleri

Evlerde binalarda kullanılmakta olan merdivenler çeşitli malzemeler ile kaplama yapılarak hem daha güzel görünüm elde edilmekte hemde kaymaz ve doğal görünümler elde edilmektedir. Aynı zamanda evlerde dubleks yada tripleks evlerde kullanılmakta olan merdivenler kaplanarak şık ve estetik bir gönüm elde edilmektedir.

Evlerde en çok kullanılmakta olan merdiven kaplama malzemesi olarak ahşap merdiven kaplama malzemeleri tercih edilmekte olup hem sağlıklı hemde görsel olarak kullanıldıkları alanlara şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. Ahşap ürünler arasında kayın ve meşe ağaçları çok tercih edilmektedir. Beton olan ahşap merdivenler üzerine de uygulanmaktadır.

İç Merdiven Kaplamaları

İç Merdiven Kaplamaları

Ahşap merdiven kaplama ürünleri hem beton merdivenler üzerine hemde metal merdivenler üzerine uygulamaktadır. Bu ürünler özel üretim yapmakta olan firmalar tarafından metre kare fiyatları üzerinden yapılmaktadır.

İç Merdiven Kaplamaları

İç Merdiven Kaplamaları

İç mekan merdiven kaplamaları içinde merdiven halıları ve merdiven ev tekstil ürünleri de tercih edilmektedir. Merdiven halıları son yıllarda dubleks ve tripleks evlerde genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu ev tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Çok farklı ve modern görünümleri ile evlere ve ofislere çok hoş ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

İç Merdiven Kaplamaları

İç Merdiven Kaplamaları

Evlerde en çok tercih edilen ve genç bayanların en çok sevdiği merdiven kaplama modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu modelleri inceleyerek bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git