Havuz Modelleri

Yüzme havuz modelleri, şık ve modern tasarım yüzme havuzları, küçük bahçeler için şişme havuz modelleri, modern yapılar için villa havuz modelleri…

Havuz Modelleri

Eğer bahçeli bir eviniz varsa, bahçenizin büyüklüğüne göre havuz keyfi yaşayabilirsiniz. Ailenizle birlikte güzel vakit geçirebilir ve yaz sıcaklarında serinleyebilirsiniz. Bahçeleriniz için mükemmel havuz modelleri bulunur. En çok tercih edilen havuz modellerinden aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

Panel havuz modelleri;

Bu tarz havuzlar, zemin betonu, çevre düzenlemesi ve havuz montajı da dahil olmak üzere yapılan havuzlardır. İstediğiniz havuz modelini, istediğiniz çevre düzenlemesi ile birlikte yaptırma imkanınız bulunur.

Prefabrik havuzlar;

Bu tür havuzlar genellikle bahçeler, oteller ve rehabilitasyon merkezlerinde kullanılır. Betonarme havuzlara göre maliyeti çok daha düşüktür ve özellikle hijyenik açıdan çok fazla artısı bulunur. Yapılışı kolay olan ve kısa süren bu tip havuzların estetik olarak görünümü de oldukça güzeldir. Bu tip havuzların jakuzi etkisi bulunur. Bu nedenle oldukça keyifli ve eğlencelidir.

Bahçenizde kullanacağınız havuz modellerinin betonlarını farklı renklerde seçebilirsiniz. Ortama göre beyaz yada gri renkleri kullanabilirsiniz. Ancak prefabrik havuzlar çok daha modern ve şık görünür. Çünkü genellikle havuz çevresi ahşap yapıdadır.

Havuzların modellerini oval, kare, yuvarlak yada farklı şekillerde belirlerken dikkat etmeniz gereken nokta, bahçenizin şeklidir. Eğer oval bir bahçe yapınız varsa, kare olan havuz şekli pek güzel durmayacaktır. Bahçenizin estetiğini bozmamak adına, yapısın uygun olan modelleri tercih etmeniz önemlidir. Eğer sağlık açısından, hijyenik açıdan ve maliyet olarak tercih edebileceğiniz bir model arıyorsanız, prefabrik olan modelleri yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Modern ve şık havuz modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Bu tasarımlar çok ilginizi çekecektir. Özellikle villa havuz modelleri çok hoşunuza gidecektir. Çok farklı tasarımları bulunmaktadır.

Modern ve Lüks Havuz Modelleri Görselleri

Villa Havuzları

Villa Havuzları

Villa havuzları genellikle dış mekanlarda bulunur. Resimde görmüş olduğunuz gibi iç mekanlarda da bu tarz havuzlar yapılmaktadır. Şık ve modern tasarımları ile göz kamaştırmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git