Gri Mobilyaya Uygun Duvar Rengi

Gri Mobilyaya Uygun Duvar Rengi ve Duvar Kağıtları ile çok güzel görünümlü salon, misafir odası, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası dekorasyonlarına sahip olabilirsiniz….

Ev tasarım ve dekorasyonlarında genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu mobilya ve koltuk takımı renkleri arasında gri renkler çok tercih edilmektedir. Son yıllarda sadece mobilyada kalmayıp gri beyaz eşyalar evlerde yerini almıştır. 18 ile 35 yaş arası genç bayanlar gri yada pastel renklere evlerde çok yer vermektedir.

Gri renk mobilya uygun duvar renkleri yada duvar kağıtları arasında beyaz renk en çok tercih edilenidir. Gri renk evlere karanlık bir görünüm vereceğini düşünenler beyaz renk duvar kağıtları ve boya ile bunu dengeleyebilirler.

Beyazdan farklı bir renk arayanlar için lületaşı rengi duvar boyası, Buz beyazı rengi duvar boyası, Buz mavisi rengi duvar boyasıBuz Yeşili Duvar Boyası, mavi açık tonları tercih ederek sıra dışı ve modern evlere sahip olabilirler.

Yukarıda saydığımız gibi gri renklerin zıt tonları kullanarak estetik ve şık bir görünüm sağlanabileceği gibi, gri duvar boyası Gri Duvar Rengi da tercih edebilirsiniz. Mobilya renkleri koyu gri renklerden oluşuyorsa duvarlarda açık gri tona yer verebilirsiniz. Eviniz yeteri kadar güneş ışığı alıyorsa bu iki rengi hem eşya hemde duvar rengi olarak tercih edebilirsiniz. Ortaya çok güzel bir görünüm çıkar.

Evlerde boya yerine duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Gri renk duvar kağıtları tercih edebilirsiniz. Sizlere görsel olarak fikir vermesi için bu renk mobilyalara uygun duvar renklerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi sonuna kadar takip ederek bu renk hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git