Gri Duvar Kağıdı

Gri  duvar kağıdı tonları günümüzde bir çok evde her odada  gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ve estetik ev tasarımı oluşturmak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilmektedir.

Gri Duvar Kağıtları

Gri duvar kağıtları farklı tasarım elde etmek isteyen bir çok kişi tarafında tercih edilmektedir. Evlerde her odada tercih edebilirsiniz. Duvar kağıdı uygulaması kolay ve temizliği çok kolaydır. Aynı zamanda evlerde çok hoş bir görünüm vermektedir.

Gri simli duvar kağıtları evlerde salon ve misafir odalarında farklılık oluşturmak isteyen bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Gri kırmızı duvar kağıtları ise yatak odaları dekorasyonunda kullanılmakta olup yatak odalarına çok şık ve estetik bir görünüm katmaktadır.

Açık gri duvar kağıtları ise evlerde her odada açık tonlarda olması nedeni ile tercih edilebilir. Pembe gri duvar kağıtları kız bebek odaları, yatak odalarında kullanılmakta olup çok tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Turkuaz gri duvar kağıtları salonlara rahat ve huzur verici bir hava katmakta olup yine evin diğer her odasında tercih edebileceğiniz duvar kağıdı modelleri arasında yer almaktadır.

Gri duvar kağıdı modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu duvar kağıtlarından evinizde bulunan mobilyalarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz.

 

Gri Duvar Kağıdı Misafir Odası Dekorasyonu

Gri Duvar Kağıdı Misafir Odası Dekorasyonu

Misafir odalarında beyaz koltuk takımları ile birlikte duvarlarda tercih edildiğinde ortaya şık ve modern bir görünüm çıkmaktadır.

Gri Duvar Kağıdı Oturma Odası Dekorasyonu

Gri Duvar Kağıdı Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma odası duvarlarında gri duvar kağıtları tercih ettiğiniz de kullanmış olduğunuz diğer eşya vekoltuk takımları için açık renkler tercih etmelisiniz. Canlı renklerle birlikte tercih edildiğinde ortaya şık bir tasarım çıkmaktadır.

Gri Duvar Kağıdı Salon Dekorasyonu

Gri Duvar Kağıdı Salon Dekorasyonu

Salon takımları beyaz yada krem rengi tercih edildiğinde ortaya resimde görmüş olduğunuz gibi şık ve estetik bir görünüm çıkmaktadır.  Perde tercihi olarak açık renk perde tercih etmelisiniz. Işıklandırma sisteminde gömme ışıklandırma sistemi kullanıldığında güzel bir görünüm vermektedir.

Gri Duvar Kağıdı Yatak Odası Dekorasyonu

Gri Duvar Kağıdı Yatak Odası Dekorasyonu

Gri duvar kağıtları beyaz renk ile motif oluşturmş olduğu duvar kağıtları yatak odası dekorasyonlarında bayanlar tercih etmektedir. Resimde görmüş olduğunuz gibi güzel bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Gri Duvar Kağıtlı Salon Dekorasyonu

Gri Duvar Kağıtlı Salon Dekorasyonu

Beyaz renk mobilya, masa ve sandalye takımı tercih edilmiş duvarlar da açık gri renk duvar kağıdı kullanılmış ve estetik görünümlü salon dekorasyonu oluşturulmuştur.

Kırmızı Gri Duvar Kağıtları

Kırmızı Gri Duvar Kağıtları

Kırmızı ve gri renkler bir arada kullanılan duvar kağıtları evlerde salon ve misafir odası tasarımlarında kullanıldığını görmekteyiz.

Modern Gri Duvar Kağıtları

Modern Gri Duvar Kağıtları

Modern ve canlı görünümlü olan bu duvar kağıtları evlere ayrı bir hava ve canlılık katmaktadır. Salon ve misafir odalarında çok tercih edilmektedir.

Pembe Gri Duvar Kağıtları

Pembe Gri Duvar Kağıtları

Pembe ve gri duvar kağıtları yatak odası ve genç kız odası tasarımlarında tercih edilmektedir. Çiçek motifli duvar kağıtları evlere resimde görmüş olduğunuz gibi hoş bir görünüm katmaktadır.

Turkuaz Gri Duvar Kağıtları

Turkuaz Gri Duvar Kağıtları

İki rengin uyumundan elde edilen bu çok hoş duvar kağıtları evlerde salon, misafir odası, oturma odalarında gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Gri Simli Duvar Kağıtları

Gri Simli Duvar Kağıtları

Simli duvar kağıtları son zamanlarda moda olan ve gençlerin tercih etmiş olduğu moda tasarımlar arasında yer almaktadır.

Gri Duvar Kağıdı Modelleri-1

Gri Duvar Kağıdı Modelleri-1

Ev tasarımlarında geometrik şekilleri bulunan duvar kağıtları da bulunmaktadır.

Gri Duvar Kağıdı Modelleri-2

Gri Duvar Kağıdı Modelleri-2

Motifli bu kağıtlar ev ve işyeri tasarımlarında tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Canlı ve soluk modelleri bulunmaktadır.

Gri Duvar Kağıdı Modelleri-3

Gri Duvar Kağıdı Modelleri-3

Yorum kısmından bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git