Gri Beyaz Banyo Dekorasyonu

Gri Beyaz rengi banyo dekorasyonu fikirleri ve önerileri, gri beyaz rengi dekorasyon ve tasarım fikirleri ile yapılmış banyo tasarım ve dekorasyonları foto galerisi….

Gri Beyaz Rengi Banyo Tasarımı 

Dekorasyonda farklı ve modern bir tasarım ortaya çıkarmak isteyen 18 ile 34 yaş arası bayanların en çok tercih etmiş olduğu banyo dekorasyon renkleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda mimarlar son zamanlarda binalarda bu renk banyo tasarımlarına çok yer verdiğini görmekteyiz.

Gri renk banyo fayansları kullanılan banyolarda genelde yerlerde beyaz renk fayanslar tercih edilmektedir. Gri renk banyo rengi yada gri renk banyo duvar kağıtları tercih edilen evlerde banyo dolapları, lavabo ve klozetler beyaz tercih edilerek hoş ve estetik bir görünüm elde edilebilir.

Bu renkler olan banyolarda ahşap görünümlü banyo dolapları ve banyo lavaboları da çok güzel görünmektedir. Ortama çok güzel bir ambiyans katmaktadır.

 

Gri Beyaz Banyo Dolapları 

Gri beyaz banyo dolapları da yine banyolarda çok hoş ve estetik durmaktadır. Banyo dolapları tercih ederken su ve nemden etkilenmeyen dolapları tercih etmelisiniz. Banyo dolaplarının deprem vb afetlerde devrilmemesi için duvara sabitlenebilir aparatlı olanlarını tercih edebilirsiniz. Kapaklı banyo dolaplarında fren mekanizması olması hem çocukların ellerini kıstırmalarını önler hemde mobilyalar uzun ömürlü olur.

Banyo fayansları gri ve beyaz renk ikisi bir arada tercih edilerek de güzel bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz. Evlerde en çok tercih bu renklerden oluşan dekorasyon ve tasarım örneklerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize uygun şık ve modern tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Gri Beyaz Rengi Banyo Foto Galerisi 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git