Galatasaray Perde Modelleri

Galatasaray perde modelleri evlerde başta genç ve çocuk odaları olmak üzere iş yeri ve evde diğer odalarda kullanılacak farklı tasarımları bulunmaktadır.

Galatasaray Perde Modelleri ve Fiyatları

Galatasaray takımına gönül vermiş olan kişiler için özel olarak üretilmiş lisanslı ve özel baskılı olan bu ürünler evlerde genç odaları başta olmak üzere bir çok oda dekorasyonunda tercih edilmektedir. Taraftar perdesi yada Galatasaray perdesi olarak da satışa sunulmaktadır. Taç perde tarafından üretilmekte olan bu ürünler lisanslı ve kaliteli tasarımları bulunmakta olup bu ürünleri Taç store üzerinden ve e-ticaret satış siteleri üzerinden temin edebilirsiniz. Ürün fiyatları e-ticaret siteleri içerisinde farklılık göstermekte olup kredi kartına taksit ve fiyat avantajı bulunan siteleri tercih edebilirsiniz. Ücretsiz kargo imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Galatasaray Baskılı Perde Modelleri

Galatasaray Baskılı Perde Modelleri

Galatasaraylı perdeler için salon takımları için bu takıma gönül veren bir taraftar tarafından özel olarak tasarlanmışbir üründür. Bu perde modeli özel üretim yapılmış bir perde modelidir. Ürün fiyatı kullanmakta olduğunuz yerin büyüklüğüne ve tercih edecek olduğunuz kumaşın kalitesine göre değişmektedir.

Galatasaray Hazır Perde Modelleri

Galatasaray Hazır Perde Modelleri

Salon ve genç odalarında tercih edilmekte olan hazır bir tasarımdır. Hazır Perde fiyatları 120 Tl’den başlayan fiyatlarla satışa çıkmaktadır.

Galatasaray Pano Perde Modeli

Galatasaray Pano Perde Modeli

Pano perde fiyatları 112 Tl’den başlayan fiyatlarla satılmakadır. Fiyat perde büyüklüğüne göre değişmektedir. Ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Galatasaray Polyester Stor Perde

Galatasaray Polyester Stor Perde

Çalışma alanları ve ofislerde çok tercih edilmekte olan bu model 320 Tl’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup e-ticaret siteleri ve Taç Store üzerinden bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Galatasaray Stor Perde

Galatasaray Stor Perde

Misafir odası ve oturma odalarında tercih edilmekte olan bir modeldir. 79,90 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Galatasaray Zebra Perde Modeli

Galatasaray Zebra Perde Modeli

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git