Evim Şahane Başvuru Formu

Evim Şahane Başvuru Formu doldurarak sizde başvuru yapabilir ve hayal etmiş olduğunuz eve sahip olabilirsiniz…

Evim Şahane Başvuru Şartları

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan evim şahane programına başvuru yaparak sizde hayal etmiş olduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Evinizde kullanmakta olduğunuz eşyalar ve ortam sizi aşırı rahatsız ediyor ve değiştirmek istiyorsunuz fakat maddi durumunuz çok iyi değilse sizde bu programa başvuruda bulunabilirsiniz.

İhtiyaç sahibi kişiler başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Başvuru formundan sonra evinizin fotolarını çekip bu ekibe gönderiyorsunuz. Programı sunan Selim Yuhay ve ekibi başvuruları değerlendirmektedir. Başvuru formlarında sadece kişisel bilgiler paylaşılmaktadır. Ekip başvuruları değerlendirdikten sonra tasarım ve dekorasyon konusunda uzman kişilerden oluşan kadrosu ile evinizi inceliyor ve evinize uygun modern bir tasarım ile evinizi baştan aşağıya yeniden dizayn ediyorlar.

Ekip sizin bulunduğunuz evi en fazla 3 gün içinde tamamen değiştiriyor ve ihtiyaç sahibi olan kişilere çok güzel bir süpriz hazırlıyorlar. Evini hayal ettiği gibi bulan ev sahipleri gözlerine inanamıyor ve sevinçten ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Hayal ettiğiniz eve sahip olmak için sizde başvuruda bulunabilirsiniz.

Program sadece İstanbul ilinde olan kişilere destek olmakta olup sonrasında Türkiye’nin tüm illerini de kapsayacak olan çalışmalar yapılmaktadır. Başvuru formu için tıklayınız.

Evim Şahane Başvuru Formu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Mustafa atka dedi ki:

    Yeni ev istiyorum

Sayfa başına git