Evi Geniş Gösteren Duvar Renkleri

Dar ve küçük evlere uygun duvar renkleri, evleri geniş gösteren renkler, açık renk duvar renkleri ile şık ve estetik görünümlü evlere sahip olabilirsiniz….

Dar Evleri Geniş Gösteren Duvar Renkleri

Günümüzde evler özellikle ev hanımlarının tüm zamanı geçirmiş olduğu yerler arasında ilk sırada yer almaktadır. Her bayan evininin çok geniş ve büyük olmasını istemektedir. Günümüzde ise yeni yapılan evler 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde yoğun olarak yapılmaktadır. 3+1 bir eve sahip olanlar kendisini şanslı hissetmelidirler. Ülkemiz halkı ortalama olarak 2+1 evlerde ikamet etmektedir. Bu evler ise 65 metre kare ile 90 metre kare arasında değişmektedir.

Küçük olan bu evlere birde eşyalar dahil olduğunda kullanım alanları daha da küçülmektedir. Bu evleri olduğundan daha büyük göstermek için eşya seçiminde dikkat etmek gerekmektedir. Bu evleri daha geniş ve büyük göstermek için duvar boyası seçimi çok önemlidir. Evleri yeteri kadar güneş ışığı almayan yada küçük evlere sahip bayanlar evlerinde kesinlikle açık renk ve tonları tercih etmelidir.

Evlerde 18 ile 35 yaş arası genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu renkler aşağıdaki gibidir. Boya renkleri üzerine tıklayarak renklerin odalardaki görünümü hakkında ayrıntılı olarak bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Lületaşı Rengi Duvar Boyası

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası

Kumbeji Rengi Duvar Boyası

Alaçatı Rengi Duvar Boyası

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası

Kum Taşı Rengi Duvar Boyası

Buz Yeşili Rengi Duvar Boyası

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası

Modası geçmeyen ve evlerde en çok tercih edilen açık renk boyalar kullanılmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek dar ve küçük evleri geniş gösterme yolları ve bu evlerde kullanılmakta olan boya renkleri hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Evi Geniş Gösteren Duvar Renkleri Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git