Ev Duvar Boyası

Ev duvar boyaları, ev duvar boyası renkleri, ev duvar boyası resimleri, iç cephe duvar boyaları, duvar boyası resimleri ve duvar boyası seçimi hakkında…

Ev Duvar Boyası Çeşitleri

Evlerde farklı ve estetik bir görünüm elde etmek için duvar boyası rengi seçimi çok önemlidir. Evlerde duvar boyası seçerken dikkat edilmesi gereken bir çok nokta bulunmaktadır. Ev duvar boyaları odalara göre, odaların güneş ışığı durumuna göre ve kullanılan mobilya renkleri gibi bir çok dikkat edilmesi gereken nokta bulunmaktadır. Açık renk duvar boyaları genelde en çok tercih edilen boyalar içinde yer almaktadır. Koyu renk duvar boyaları genelde açık renk mobilyaların bulunduğu evlerde yada iki renkli duvar dekorasyonlarında tamamlayıcı boya olarak kullanılmaktadır.

Salon Duvar Boyaları

Evlerde salonlar bayanların en güzel görünmesini istedikleri yerler arasında yer almakta olup, salon boya seçiminde bayanların en çok dikkat etmiş olduğu yerler arasında yer almaktadır. Salon boyaları genelde bu odalarda kullanılmakta olan mobilyaların renklerine göre ve perde renkleri ile uyumu gözetilmektedir. Salonlarda en çok tercih edilen boya renkleri arasında lületaşı rengi boya, çakıl taşı rengi boya, kumbeji duvar rengi en çok tercih edilen boyalar arasında yer almaktadır.

Yatak Odası Boyaları

Yatak odaların boya rengi seçimi yatak odası dolapları ile uyumu gözetilmelidir. Yatak odası perde renkleri ile uyumlu renkleri tercih ederek modern ve şık görünümlü yatak odası dekorasyonları ve tasarımları oluşturabilirsiniz. Yatak odalarında lila rengi duvar boyası rengi genellikle genç bayanlar tarafından son zamanlarda çok tercih edilen yatak odası boyaları arasında yer almaktadır. Alaçatı rengi duvar boyası, ıslak kum duvar boyası vb bir çok renkler bulunmaktadır.

Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları modern ve şık ev dekorasyonlarında günümüzde her yaş kesmi tarafından çok tercih edilen duvar renkleri arasında yer almaktadır. Dayanıklı ve evlerde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz tasarımlardır. Yerli ve ithal duvar kağıtları bulunmaktadır. Desenli ve bir birinden güzel duvar kağıtları bulunmaktadır. Duvar Kağıtları içinde en çok tercih edilen duvar kağıtları arasında 3d Duvar Kağıdı Modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Duvar Kağıdı Seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken bir çok nokta bulunmaktadır. Kağıtların kullanılacak olan oda ile uyumu, kalitesi, dayanıklı olması vb bir çok dikkat edilmesi gereken nokta bulunmaktadır. Kendinden yapışkanlı duvar kağıtları hem çok güzel hemde evde kendiniz bile uygulayabileceğiniz duvar kağıtları arasında yer almaktadır.

Duvar Boyası Renkleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git