Ev Boya Renkleri Resimli

Ev duvar boyası renkleri nelerdir ? Evlerde en çok kullanılan ve modası geçmeyen duvar boyaları hangileri, açık renk salon boyaları, resimli boya renkleri…

Ev Boya Renkleri Resimli ve Açıklamalı 

Evlerde bir çok farklı boya rengi kullanılmakta olup evlerde ve iş yerlerinde boya rengi seçimi çok önemlidir. Boyalar kullanıldıkları alanlara, evlerde ki eşyalara uyumlu olduklarında ortaya şık ve modern görünümlü tasarımlar çıkmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde boya seçerken nelere dikkat edilmesi gerekiyor, en çok tercih edilen renkler hakkında ayrıntılı olarak bilgi vereceğiz.

Boya Seçimi 

Ev ve iş yerlerinde boya seçerken öncelikle kaliteli ve bilindik marka firmaların boyalarını tercih etmenizi öneririz. Merdiven altı diye tabir edilen firmaların boyalarından istediğiniz performansı elde edemeye bilirsiniz. Boya alırken aldığınız boyanın son kullanma tarihi geçmemiş olmasına yada son kullanması yakın olan boyaları almamaya özen gösterin. Ev ve iş yerlerinde genelde plastik bazlı boyalar tercih edilmekte olup, plastik boyalar aynı zamanda silinebilir boyalardır.

Boya Renk Seçimi

Eviniz yeteri kadar güneş ışığı alıp almasına boya seçiminde çok önemlidir. Evleri yeteri kadar güneş ışığı almayan ve aynı zamanda küçük evlere sahip olan kişiler bu alanlarda mutlaka açık renk boyaları tercih etmelidir. Açık renk boyalar evleri geniş ve ferah göstermektedir. Küçük alanlarda koyu renkleri tercih ederseniz basık ve karanlık bir görünüm elde edersiniz.

Evlerden en çok tercih edilen açık renk boyalar hakkında aşağıda bulunan linkler üzerinden ayrıntılı olarak bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Lületaşı Rengi Duvar Boyası

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası

Kumbeji Rengi Duvar Boyası

Alaçatı Rengi Duvar Boyası

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası

Kum Taşı Rengi Duvar Boyası

Buz Yeşili Rengi Duvar Boyası

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası

Evlerde 18 ile 35 yaş arası genç bayanların en çok tercih ettiği boya renklerinde oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu renkleri inceleyerek evinize ve salonunuza en uygun olan boya rengine karar vermenizde size yardımcı olacaktır. Sonuna kadar inceleyerek evinize uygun olan rengi bulabilirsiniz.

Ev Boya Renkleri Resimli Foto Galerisi

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git