En Güzel Perde Modelleri 2022-2023

admin

Updated on:

Lüks Perde Modelleri-2019

En Güzel Perde Modelleri 2022

Evin en önemli dekoru olan perde modelleri her yıl değişiklik göstermektedir.

Perde Modelleri

Evinizde mutfağınızda farklılık isteyen kişiler, yazlık veya bağ evlerinde kullanılmak üzere stor perde modelini tercih edebilirsiniz.

Sadece mutfaklar için değil salonlar için de tercih edilen stor perdeler, evinize şık ve modern bir görünüm katmaktadır.

Kahverengi tonlarla çizgili ya da kareli olan perdeler oturma odanıza şık ve modern bir görünüm katmaktadır.

Mutfakta aksesuar kullanmayı sevmeyenlerdenseniz, istenilen şıklığı ve modernliği perde seçerken de yaratabilirsiniz. Canlı renkler ve desenler seçerek mutfakta kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Oda dekorasyonlarınızın klasik tarzda olması sadece perdeyle de bitmemektedir. Dekorasyonunuza da önem vererek doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Rustik perdeler, ortasından bir iple ya da özel mekanizma ile kullanılmaktadır. Arkasında ise fon perde veya tül perde ile destekleyeceğiniz pencere tasarımlarınızla evinizi dikkat çekici ve modern bir hale getirebilirsiniz. Çeşitli renklerden oluşan, genelde ahşap ve ahşap tonlardaki renkler, rustik borular üzerine yerleştirilen perdeler, evinizi modern ve şık bir hale getirmektedir.

Kullanacağınız boncuk ve diğer süslemelerle de perdelerinizi daha şık hale getirebilirsiniz.

Doğal ısının fazla olduğu ortamlarda perde seçimi daha da önem taşımaktadır. Böyle nemli ortamlarda kumaş ve malzeme seçimi yapılırken ısıya ve neme dayanıklı olan malzemeler tercih edilmelidir. Bambu, jüt gibi hammaddeli perdeleri sıcak ve nemli ortamlarda kullanarak ısıya dayanıklı bir perde kullanmış olursunuz.

Perde Modelleri ve  Fiyatları

Tül perdenin metrekare fiyatı  15 TL ile 30 TL arasında değişmektedir.

Zebra perdenin metrekare fiyatı 20 TL ile 30 TL arasında değişmektedir.

Stor perdenin metrekare fiyatı 17 TL ile 32 TL arasında değişmektedir.

Fon perdenin metrekare fiyatı  35 TL ile 135 TL arasında değişmektedir.

İp perdenin metrekare fiyatı 18 TL ile 24 TL arasında değişmektedir.

Fiyatlarda farklılık olması, sizin asla isteklerinizi değiştirmesin. Eğer isteğinize göre perde seçimi yaptığınız takdirde evinizde ferah ve açık bir ortam yaratmış olursunuz. Şayet fiyatlara bakarak değerlendirme yaparsanız istediğiniz şekilde bir ortama sahip olmamış olursunuz.

EN GÜZEL PERDE MODELLERİ GÖRSELLERİ FOTO GALERİSİ

Yorum yapın