En Güzel Bahçe Dekorasyonları

En güzel bahçe dekorasyonları, çiçeklerle bahçelere modern ve hoş bir görünüm kazandırmak ve bahçe dekorasyonu önerileri ve fikirleri…

En Güzel Bahçe Dekorasyonları

Tarz gösteren klasik yazlık bahçe için herhangi bir tasarım, uygun eşsiz sanat ile peyzaj rötuşları sayesinde yaratılabilir. Bahçeye heykeller, güneş ışıkları şeklinde renkli çiçekli şişeler ile bahçe dekoru yapılır.

En yeni bahçe sanatı kullanılarak bahçe heykelleri, bahçe çitleri, çeşmeler ve bahçe ışıkları ile hem gündüz hem de gece bahçeye yıl boyunca renk eklenmektedir.

Bahçe Eşyaları

Metal, cam, ahşap parçaları ile benzersiz ve kaprisli bahçe süslemelerini keşfederek zevkli bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Sanatı yaşatan çarpıcı eserleri bir araya getirerek en güzel bahçe dekorasyonları yapılmaktadır. Çeşitli boyutlarda boyalı tel çerçeveleri ile zarif giriş görüntüsü yapabilirsiniz. Güneş ışıklarını iyi alacak bir bahçe için açık alanlar bırakılır ve geri kalan bölgeler renkli şişelerle veya küçük renkli süs ampulleri ile aydınlatılır.  Çeşmeler, seramik fayanslar veya sahil taşları kullanılarak bahçeye vurgu katacak çeşitli görüntü seçenekleri yaratabilirsiniz. Bahçeye canlıymış gibi hareket eden hayvan heykelleri ekleyerek doğru dekor seçimleri yapabilirsiniz.

Modern Bahçe Tasarımı

Modern sanat, bahçe perileri, çitler, duvar süslemeleri daha aklınıza gelebilecek her türlü süsleme ile en farklı bahçe dekorlarını elde edebilirsiniz. Bahçeye her baktığınızda içinizi ısıtacak ve yüzünüzü güldürecek çarpıcı bahçeler yaratabilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma

Dış aydınlatmada en iyi spot yol ışıkları ve dekoratif desenli karşılama ortamı oluşturabilirsiniz. Hızlı bir şekilde ayarlanabilir ışıkları kesintisiz enerji kaynakları bahçenize şıklık katılacaktır. Ayrıca oyulmuş kabak içine farklı renk ışıklar kullanarak değişik bir atmosfer yaratabilirsiniz.

En Güzel Bahçe Dekorasyonu Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git