En Çok Kullanılan İç Cephe Boya Renkleri

Evlerde en çok kullanılan boyalar, iç cephe duvar boyaları, en çok tercih edilen iç cephe duvar boya renkleri nelerdir ve boya renk kodları ve boya görselleri…

İç Cephe Boya Renkleri

Ev tasarım ve dekorasyonlarında boya rengi seçimi çok önemlidir. Boyanın rengi kadar boya seçerken dikkat edilmesi gereken bir çok önemli nokta bulunmaktadır. Öncelikle boya seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar hakkında bilgi verdikten sonra, evlerde 18 ile 35 yaş arası genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu boya renkleri hakkında bilgi verelim.

Boya seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar arasında ilk sırada bilindik firmaların boyalarını almanızı öneririz. Merdiven altı üretilen boyalardan aynı renk olsa dahi istediğiniz performansı elde edemezsiniz. Boya alırken aldığınız boyanın son kullanma tarihi geçmemiş ve son kullanma tarihi uzun olan boyaları tercih etmenizi öneririz. Evlerde genelde plastik bazlı boyaları tercih etmelisiniz. Plastik bazlı boyalar silinebilir ve uzun yıllar boyunca kullanacağınız boyalar arasında bulunmaktadır.

Boya Renk Seçimi; ev tasarım ve dekorasyonlarında bir çok farklı renk boya bulunmakta olup, genelde modası geçmeyen ve her renk ile uyumlu olan açık renkler çok tercih edilmektedir. Açık renk boyalar modası geçmeyen ve her renk mobilya ile uyumlu kombin renkler arasında bulunmaktadır.

Evlerde en çok tercih edilen açık renk boyalar hakkında ayrıntılı olarak bilgi sahibi olmanız için aşağıda bulunan link üzerinden bu boyaların evlerde kullanıldıkları salon, yatak odası, misafir odası ve çocuk odalarına katıkları görünüm hakkında ayrıntılı olarak bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Lületaşı Rengi Duvar Boyası

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası

Kumbeji Rengi Duvar Boyası

Alaçatı Rengi Duvar Boyası

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası

Kum Taşı Rengi Duvar Boyası

Buz Yeşili Rengi Duvar Boyası

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası

En çok kullanılan iç cephe boya renklerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi sonu kadar inceleyerek evinize en uygun olan renge karar verebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git