En Çok Boyanan Duvar Renkleri

Evlerde ve iş yerlerinde en çok boyanan duvar renkleri nelerdir ? Duvar renk seçimi nasıl yapılır ? Duvar boyası renk seçimi hakkında…

En Çok Boyanan Duvar Renkleri

Ev dekorasyonlarında, yeni ev aldığınızda yada yeni bir eve taşınmak istediğinizde ilk yapmanız gereken işler arasında boya ve badana gelmektedir. Boya işleminde de  herkesin en çok merak etmiş olduğu konular arasında boya rengi seçimi nasıl yapılmalı ve evlere en uygun olan açık renk boyalar hangisidir.

Evlerde ve ofislerde ferah ve rahat bir görüm elde etmek için açık renk boyaları tercih etmelisiniz. Açık renk boyalar hem mekanları geniş ve büyük göstermekte aynı zamanda aydınlık bir görünüm vermektedir. Boyalar arasında plastik boyalar ve silinebilir boyaları tercih etmelisiniz.

Ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen renkler aşağıdaki gibidir. Bu renkler 20 ile 35 yaş arasın bayanların ev ve iş yeri dekorasyonlarında en çok tercih etmiş oldukları renkler arasında ilk sıra yer almaktadır.

Lületaşı Rengi Duvar Boyası

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası

Kumbeji Rengi Duvar Boyası

Alaçatı Rengi Duvar Boyası

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası

Kum Taşı Rengi Duvar Boyası

Buz Yeşili Rengi Duvar Boyası

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası

Ev dekorasyonlarında genç bayanlar son zamanlarda duvar boyaları yerine duvar kağıtlarını tercih etmekteler. Duvar kağıtları boya göre evlere daha estetik ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. Aynı zamanda silinebilir olması ile aynı özelliğini yıllar boyunca korumakta ve güzel görünmektedir.

En Çok Boyanan Duvar Renkleri Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git